Kklietkabelis.lt nuotr.

„Lietkabelis“ kviečia sirgalius stebėti komandos rungtynes

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Panevėžio „Lietkabelio“ komanda kovoja dėl aukščiausių vietų reguliariajame sezone.

Nenado Čanako auklėtiniai laimėjo 20 mačų iš 25 galimų, todėl dabar nuo pirmaujančių Kauno „Žalgirio“ bei Vilniaus „Ryto“ atsilieka dviem laimėjimais. Tiesa, žalgiriečiai yra sužaidę vienu susitikimu mažiau.

Pirmadienį „Lietkabelis“ labai svarbiame susitikime namuose, „Cido“ arenoje, priims „Ryto“ krepšininkus, kuriuos šiame sezone jau yra nugalėjęs tiek Panevėžyje, tiek Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) pusfinalyje.

Lietuvoje pirmadienį pasikeitė koronaviruso valdymo taisyklės, kurios jau leidžia sirgaliams rungtynes stebėti nedėvint kaukių – jų ir respiratorių dėvėjimas lieka rekomenduojamas. Taip pat stebint rungtynes arenoje galima užkandžiauti bei atsigaivinti gėrimais, kas iki šiol buvo leidžiama tik užkulisiuose.

Bilietų kainos – nuo 7 eurų. Bilietų sparčiai mažėjant, atidaryti ir 214, 215 bei 216 sektoriai, į kuriuos bilietus jau taip pat galima įsigyti. Balandžio 11-ąją susitikimas prasidės 18.30 val.

Klubas primena, kad į rungtynes nemokamai gali patekti šie asmenys:

– Panevėžio miesto ir rajono mokymo įstaigų auklėtiniai;

– Panevėžio miesto ir rajono senjorų organizacijų nariai;

– Panevėžio miesto ir rajono žmonių su negalia organizacijų nariai;

– Vaikai iki 6 metų (imtinai).

Norintys nemokamai stebėti rungtynes turėtų kreiptis šiuo el. pašto adresu: laurita@kklietkabelis.lt

Kklietkabelis.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: