Kklietkabelis.lt nuotr.

„Lietkabelis” namuose pralaimėjo „Nevėžiui-Optibet“

Nesėkme Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (20/11) klubas, kuris namuose 88:95 nusileido Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (9/23) ekipai.

Paskutinėje pirmenybių vietoje besirikiuojantiems kėdainiečiams tai buvo jau trečiasis laimėjimas iš keturių galimų prieš panevėžiečius šiame sezone. Mače jie vertėsi be dviejų gynėjų – Jokūbo Gintvainio ir Abramo Cankos, bet tai nesutrukdė demonstruoti puikaus pataikymo iš toli – realizuota 14 iš 30 tritaškių (47 proc.)

Nuo pat pirmojo ketvirčio aikštėje užvirė rezultatyvi kova, per pirmąsias dešimt minučių abi komandos suvertė beveik po 30 taškų, o priekyje nežymiai laikėsi šeimininkai – 28:27.

Antrajame kėlinyje „Lietkabelis“ kiek padidino savo pranašumą, tačiau komandoms išėjus ilsėtis į rūbines, jaustis ramiai panevėžiečiai dar negalėjo – 51:45.

Po pertraukos „Nevėžis-Optibet“ šovė į viršų – svečiai varžovams leido įmesti vos 12 taškų, o trečiajame kėlinyje 16 taškų į šeimininkų krepšį suvertusio Domanto Vilio dėka kėdainiečiai atitrūko ir lemiamą ketvirtį pasitiko pirmaudami 72:63.

Užsivedimą svečiai demonstravo ir ketvirtajame kėlinyje. Jam įpusėjus, buvo įgyta 14 taškų persvara – 83:69. Tuomet Panevėžio ekipos krepšininkai susigriebė ir ėmė mažinti savo atsilikimą – sulig taikliomis Vytenio Lipkevičiaus baudomis jis aptirpo iki 6 taškų – 77:83. Vis tik chaotiškoje mačo pabaigoje Kėdainių ekipa atlaikė paskutinįjį priešininkų šturmą ir triumfavo 95:88.

„Lietkabelis“: Margiris Normantas 22 (5/5 trit., 24 naud. bal.), Kyle’as Vinalesas 13, Džordže Gagičius 12, Paulius Valinskas ir Gytis Masiulis (6 atk. kam.) po 10, V. Lipkevičius 7.

„Nevėžis-Optibet“: D. Vilys 21 (5/10 trit., 24 naud. bal.), Arielis Hukporti 13, Rafa Luzas (6 rez. perd., 18 naud. bal.) ir Julius Jucikas po 12, Sedrickas Barefieldas 11, Justas Tamulis 10 (6 rez. perd.), Julius Kazakauskas 9 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Grantas Vasiliauskas 7.