Kklietkabelis.lt nuotr.

„Lietkabelis” nugalėjo „CBet“ ir žengė į KMT pusfinalį

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto dalyvių gretos sparčiai pildosi.

Panevėžio „Lietkabelis“ namuose 96:90 (27:18, 27:26, 25:21, 17:25) nukovė Prienų „CBet“ ir užtikrintai įveikė ketvirtfinalio barjerą.

Pirmą tarpusavio mačą panevėžiečiai buvo laimėję 87:68, tad Prienų klubo laukė rimtas iššūkis, kurio įveikti nepavyko.

Citadele KMT pusfinalyje „Lietkabelio“ jau laukia Vilniaus „Rytą“ parklupdžiusi Utenos „Juventus“ ekipa. Beje, panevėžiečiai finalo ketvertą pasiekia jau penktą kartą iš eilės ir šįkart dėl titulo kausis namų arenoje.

Nenado Čanako auklėtiniai visų rungtynių metu kontroliavo situaciją, nors antrajame kėlinyje buvo prošvaisčių, kad „CBet“ dar pakovos. Gera atkarpa vienu metu leido išsiveržti į priekį (37:36), tačiau labai greitai „Lietkabelis“ susiėmė ir ketvirtį baigė jau su dviženkliu skirtumu – 54:44.

Po didžiosios pertraukos maksimali šeimininkų persvara siekė 19 taškų (70:51), o vienintelis dalykas, kurį „CBet“ dar nuveikė, tai sušvelnino skirtumą iki mačo pabaigos.

Panevėžio komandoje rezultatyviausiai žaidė Kyle’as Vinalesas ir Margiris Normantas (7/8 dvit.), pelnę po 17 taškų ir žaidę atitinkamai 20 ir 18 minučių. K.Vinalesas taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tad su 22 naudingumo balais tapo naudingiausiu savo klube.

14 taškų pridėjo Paulius Valinskas (5 rez. perd., 4/5 dvit., 2/3 trit.), 9 – Gytis Masiulis.

Prienų klubui 23 taškus pelnė Mindaugas Sušinskas, 20 – Tomas Digbeu, 16 – Justinas Jogminas (4/4 dvit.).

Labiausiai rezultatyviais perdavimais išsiskyrė 8 atlikęs Dominykas Domarkas, kurio sąskaitoje taip pat – baudos metimais pelnyti 5 taškai, tuo tarpu Simas Jarumbauskas buvo šalia dvigubo dublio – 9 taškai, 11 atkovotų kamuolių.

Prienų klubas šiame mače neturėjo traumas patyrusių svarbių žaidėjų Marquiso Wrighto ir Egidijaus Dimšos.