NAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienosSportas

“Lietkabelis” nusileido Kėdainių „Nevėžiui“

Antrąją nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (2/2) klubas, kuris išvykoje 68:91 (14:18, 11:29, 19:19, 24:25) nusileido Kėdainių „Nevėžio“ (1/3) komandai.

Panevėžiečiai geriau pradėjo rungtynes, kai sužaidus 5 minutes pirmavo 10:4. „Nevėžis“ greitai atsitiesė ir ne tik pasivijo varžovus, bet ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių jau buvo priekyje – 18:14. Vos prasidėjus antrajam ketvirčiui šeimininkai jau susikrovė dviženklį pranašumą – 25:14. Toliau puolime strigę ir dažnai klydę svečiai atsilikinėjo nuo oponentų – įpusėjus dvikovai deficitas siekė jau 23 taškus – 25:47.

Po didžiosios pertraukos vaizdas nesikeitė – toliau iniciatyva priklausė „Nevėžio“ ekipai. „Lietkabelis“ buvo sumažinęs deficitą iki 18 taškų (41:59), bet sužaidus tris kėlinius šeimininkų atotrūkis vėl buvo didesnis nei 20 taškų – 66:44. Paskutiniajame ketvirtyje intriga į mačą nebegrįžo – „Lietkabelis“ nebepriartėjo ir „Nevėžis“ pasiekė užtikrintą pergalę, kuri buvo pirmoje šiame sezone.

„Nevėžis“: Laurynas Beliauskas 22 (3/4 tritaškiai, 27 naud. bal.), Georgios Kalaitzakis (9 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Panagiotis Kalaitzakis po 18, Vinny Okouo 15 (9 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Tomas Dimša 13, Željko Šakičius 12 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Martynas Sajus 10, Margiris Normantas 8, Stefanas Sinovecas 7, Kendrickas Brownas 6 (1/6 tritaškiai).