Kklietkabelis.lt nuotr.

„Lietkabelis” nusileido Prienų „CBet“ krepšininkams

Pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (8/4) klubas, kuris išvykoje 78:93 (24:26, 18:23, 20:24, 16:20) nusileido Prienų „CBet“ (6/9) krepšininkams, kurie laimėjo abejas žaistas rungtynes.

Nenado Čanako kariauna revanšuotis galės jau sausio 9-ąją, kai šios ekipos dar kartą žais Prienuose. Sausio 16-ąją „Cido“ arenoje vyks Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) atsakomasis mačas, prieš kurį panevėžiečiai turi 19 taškų atsargą.

Pirmajame kėlinyje prabėgus 5 minutėms „Lietkabelis“ pirmavo (12:9), bet „CBet“ laimėjo atkarpą 10:0 ir perėmė iniciatyvą – 19:12. Svečiai greitai atsitiesė ir sulig Margirio Normanto tritaškiu pirmąją 10 minučių atkarpą baigė turėdami 2 taškų deficitą – 24:26.

Antrajame ketvirtyje panevėžiečiai ėmė buksuoti puolime ir per 5 minutės įmetė vos 4 taškus, o tuo pasinaudoję šeimininkai pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą – 41:28. Čia pat „Lietkabelis“ atkuto ir pelnė 8 taškus be atsako – 36:41. Daugiau prieniškiai oponentų artyn neprisileido ir įpusėjus mačui pirmavo 49:42.

Po didžiosios pertraukos sužaidus 2 minutes „CBet“ vėl sugrįžo į dviženklę zoną – 55:45. Netrukus skirtumas buvo dar labiau išaugęs (61:48), bet „Lietkabelio“ spurtas 12:2 leido priartėti – 60:63. Ir vėl šeimininkai svarbiu metu pasižymėjo 7 taškais iš eilės – 70:60. Sužaidus tris kėlinius skirtumas buvo praktiškai nepakitęs – 73:62.

Paskutiniajame ketvirtyje Prienų klubas vėl šovė į priekį (79:64), bet 34-ąją minutę „Lietkabelis“ sumažino deficitą iki psichologiškai svarbaus vienaženklio skirtumo – 74:83. Tuomet abi ekipos dvi minutes nerinko taškų, o tai buvo palanku „CBet“ ekipai. Maža to, šeimininkai surengė dvi tikslias atakas iš eilės (87:74) ir per likusias 2 min. bei 44 sek. panevėžiečiams intrigos grąžinti nepavyko.

„CBet“: Mindaugas Sušinskas 19 (5/6 tritaškiai, 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Marquisas Wrightas 15 (7 rez. perd.), Dominykas Domarkas (4/8 tritaškiai) ir Tomas Digbeu po 14, Einaras Tubutis 11 (7 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Margiris Normantas 23 (5/7 tritaškiai, 6 kld.), Kyle‘as Vinalesas 21 (2/8 tritaškiai, 5 rez. perd.), Gytis Masiulis 20 (11 atk. kam.).