Kklietkabelis.lt nuotr.

„Lietkabelis” nusileido Vilniaus „Ryto“ krepšininkams

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ (11/5) ekipa, kuri išvykoje 72:78 (19:17, 20:21, 19:22, 14:18) nusileido Vilniaus „Ryto“ (12/5) krepšininkams.

Abi komandos mačo pradžioje žengė koja kojon, o kol „Rytas“ Augusto Marčiulionio ir Keitho Bensono dėka stengėsi likti priekyje (10:7), Margiris Normantas su Kyle’u Vinalesu lygino rezultatą – 12:12. Reikšmingas, rodės, buvo Luko Ulecko tolimas metimas, bet jam netrukus atsakė M.Normantas ir iš toli pataikęs Troy’us Barniesas – 19:17. Taip ir baigėsi pirmas kėlinys.

Panevėžiečiams bandžius didinti pranašumą (27:22), atsaką paruošė Dovis Bičkauskis ir K.Bensonas, o kėliniui įpusėjus vilniečiai atsiliko tik minimaliai – 31:32. Solo atkarpą iniciavo Djordje Gagičius (37:31), tačiau tokia pozityvia nata ketvirčio „Lietkabelis“ nebaigė. Iš toli pataikęs L.Uleckas skirtumą mažino iki vieno taško – 38:39.

„Ryto“ komanda po geros trečio kėlinio pradžios buvo įgavusi rekordinę persvarą (53:42), bet ją greitai sumažino Gytis Masiulis ir Vytenis Lipkevičius – 47:53. Po minutės pertraukėlės dar du taškus pridėjo Paulius Valinskas, o po poros tolimų metimų rezultatas jau buvo lygus – 55:55. „Lietkabelis“ vėl pirmavo (56:55), tačiau intriguojantis kėlinys baigėsi tuo, kad „Rytas“ pirmavo 60:58.

„Rytui“ vėl pavyko skirtumą padidinti (72:65), nors po Pauliaus Valinsko metimo su pražanga „Lietkabelis“ atsiliko 69:73. Svarbiu metu Arnas Butkevičius gavo pražangą už vaidybą, o liko 2 minutės žaidimo, sekė nemažai klaidų, tačiau vilniečiai persvaros nepaleido. Ryanas Boatrightas dėjo kone tašką rungtynėse, kuomet likusios buvo tik 18 sekundžių (78:72), to pergalei užteko.

„Rytas“: Augustas Marčiulionis 17 (3/3 trit.), Lukas Uleckas 16 (4/5 trit.), Mindaugas Girdžiūnas 14 (1/6 trit.), Dovis Bičkauskis ir Keithas Bensonas – po 8.

„Lietkabelis“: Kyle’as Vinalesas 15, Margiris Normantas ir Vytenis Lipkevičius (3/4 trit.) – po 13, Paulius Valinskas (7 rez. perd.) ir Gytis Masiulis – po 9 .