„Lietkabelis” paskutinę sekundę nusileido „Neptūnui“

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) tęsiasi kova dėl bronzos, kurioje Klaipėdos „Neptūnas“ išvykoje 71:69 (15:20, 18:14, 16:13, 22:22) Panevėžio „Lietkabelį“ ir išlygino serijos rezultatą – 1:1.

Likus dar pustrečios minutės iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus – 61:61, tačiau tritaškį smeigęs Tomas Delininkaitis išvedė savo ekipą į priekį. Kitoje aikštės pusėje nesustabdomai žaidęs D. Tarolis pataikė du baudų metimus, tačiau dviem taškais atsakė ir Brandonas Fieldsas (66:63).

Vis dėlto likus minutei Simas Jasaitis smeigė tritaškį ir rezultatą išlygino, tačiau jis pats savo aikštės pusėje prasižengė ir nusiuntė Edgarą Želionį prie baudų metimų linijos, kuris pataikė tik vieną (67:66).

Nors Dominikas Mavra „Lietkabelio“ atakos metu nepataikė, panevėžiečius išgelbėjo D. Tarolis. Aukštaūgis atkovojo kamuolį ir išvedė dar kartą „Lietkabelį“ į priekį. Vis dėlto „Neptūnas“ turėjo 23 sekundes atsakui, per kurias T. Delininkaitis išprovokavo pražangą ir pataikė abu baudų metimus (69:68).

Aikštės šeimininkams buvo likusios 9 sekundės, tačiau vos išsimetę kamuolį panevėžiečiai vos neprarado kamuolio, tačiau E. Želionis perėmęs jį užlipo ant galinės linijos. Po to Žanis Peineris išprovokavo pražangą, tačiau rezultatą sugebėjo tik išlyginti (69:69).

Renaldas Seibutis per likusias 6 sekundes prasiveržė į baudos aikštelę ir iš po krepšio pelnė sudėtingus, bet pergalingus taškus.