„Lietkabelis” pralaimėjo „Žalgiriui”

Pirmąją nesėkmę pasiruošimo cikle patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ komanda, kuri draugiškame mače Palangoje 78:102 (24:24, 24:35, 14:23, 16:20) nusileido Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionui Kauno „Žalgiriui“.

Po lygaus (24:24) pirmojo ketvirčio žalgiriečiai atsiplėšė antrajame, kai susikrovė dviženklį pranašumą – 50:40. Į pertrauką komandos išėjo „Žalgiriui“ pirmaujant 59:48. Trečiajame kėlinyje „Lietkabeliui“ nepavyko priartėti. Maža to, kauniečiai savo atotrūkį padidino iki 20 taškų (75:55), kurį išlaikė ir sužaidus trisdešimt minučių – 82:62. Per paskutinį kėlinį „Žalgiris“ savo persvarą padidino dar 4 taškais ir šventė pergalę.

Pralaimėjusiems Marinas Maričius pelnė 16 taškų (10/11 baudos metimai, 7 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius – 14, Margiris Normantas – 13 (3/3 tritaškiai), Kyle‘as Vinalesas – 12, Paulius Valinskas – 8, Gytis Masiulis – 7, Erikas Venskus – 5, Jokūbas Gintvainis – 3 taškus. Gabrielius Maldūnas nepasižymėjo (19 min., 5 atk. kam.), o Tadas Vaičiūnas, Paulius Poška ir Troy‘us Barniesas nerungtyniavo.

Žalgiriečiams 19 taškų įmetė Joffrey Lauvergne‘as, 16 – Marius Grigonis (5 atk. kam., 6 rez. perd.), 13 – Nigelas Hayesas.