Kklietkabelis.lt nuotr.

„Lietkabelis” tik po pratęsimo nugalėjo „CBet“ ekipą

Sekmadienio vakarą Panevėžyje vykusiose rungtynėse, aikštės šeimininkai iškovojo 19-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Nenado Čanako vadovaujami Panevėžio „Lietkabelio“ (19/9) krepšininkai įveikė Prienų „CBet“ (11/17) ekipą. Panevėžiečiai šventė pergalę rezultatu 87:79 (20:17, 14:21, 21:17, 20:20, 12:4 ).

Tarpusavio komandų serijoje, abi ekipos pasidalino po 2 pergales.

Rungtynės prasidėjo svečių šaltu dušu panevėžiečiams – „CBet“ spurtavo 10:2, tačiau pranašumo išsaugoti nesugebėjo. N.Čanako auklėtiniai taškus rinko varžovų baudos aikštelėje ir po pirmojo kėlinio pirmavo 3 taškų persvara (20:17). Antrasis ketvirtis prasidėjo taikliais Emmanuelio Lecomte’o tritaškiais, kurie leido „CBet“ išsiveržti į priekį (22:26). Trapią, 4 taškų persvarą, Manto Šerniaus auklėtiniai išsaugojo ir iki didžiosios pertraukos (34:38).

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai tragiškai atakavo iš toli (2 taiklūs tolimi metimai iš 13), tačiau išprovokavo net 12 Prienų ekipos klaidų.

Po didžiosios pertraukos rungtynėse atkaklumo netrūko – abi komandos žaidė fizišką krepšinį ir nei vienai ekipai nepavyko susikrauti solidesnio pranašumo. Paulius Valinskas trečiajame kėlinyje pelnė 9 taškus ir buvo pagrindinis faktorius, kuris leido „Lietkabeliui“ prisivyti varžovą (55:55).

Paskutinysis ketvirtis klostėsi taškas į tašką. Taiklus Gyčio Masiulio tritaškis kėlinio pabaigoje sukrovė 6 taškų pranašumą aikštės šeimininkams (75:69), tačiau į tai Prienų ekipa atsakė 2 tolimais metimais ir rungtynėse prireikė pratęsimo.

Pratęsimo metu abi komandos keitėsi sėkmingais epizodais puolime, tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidę N.Čanako auklėtiniai šventė pergalę.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 23 (5 rez. perd.), Gytis Masiulis 22, Panagiotis Kalaitzakis 12, Gabrielius Maldūnas (10 rez. perd.) ir Kyle’as Vinalesas – po 8.

„CBet“: Emmanuelis Lecomte’as 23 (6 rez. perd., 7 kld.),Mindaugas Sušinskas (8 rez. perd.) ir Tomas Digbeu – po 15, Dominykas Domarkas 10, Martynas Pacevičius 6.