Kklietkabelis.lt nuotr.

„Lietkabelis” užtikrintai nugalėjo Prienų „Labas GAS“ komandą

Pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (3/3) ekipa, kuri išvykoje 92:65 (27:22, 22:13, 22:14, 21:16) nugalėjo Prienų „Labas GAS“ (0/4) komandą.

Tai buvo paskutinė Nenado Čanako auklėtinių repeticija prieš kitą savaitę prasidėsiantį Europos taurės turnyrą, kurio starte „Lietkabelis“ spalio 20-ąją Vroclave susitiks su „Šlask“. Šią pergalę aptemdė Dovydo Giedraičio kelio trauma, kurią gynėjas patyrė pirmajame kėlinyje ir aikštę paliko tik padedamas komandos draugų bei daugiau ant parketo nebegrįžo. Pačioje dvikovos pabaigoje čiurną nikstelėjo ir Panagiotis Kalaitzakis.

Panevėžiečiai puikiai pradėjo susitikimą – 12:4 sužaidus vos kiek daugiau nei 3 minutes. Netrukus skirtumas pirmą kartą tapo dviženkliu – 17:6. „Labas GAS“ atsitiesė spurtu 10:1 ir priartėjo – 20:25. Skirtumas išliko nepakitęs ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 27:22.

Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ susigrąžino dviženklį pranašumą – 34:24. Šeimininkai vėl buvo apkarpę atsilikimą (31:38), bet svečių atkarpa 9:0 sukrovė solidų atotrūkį – 47:31. Iki pirmos mačo dalies pabaigos prieniškiai nežymiai priartėjo – 35:49.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ pradėjo pelnydamas 8 taškus be atsako, kurie leido skirtumo žymai perkopti 20 taškų ribą – 57:35. „Labas GAS“ pastangos ryškių vaisių nedavė, kadangi svečiai išsaugojo tokį patį atotrūkį ir sužaidus tris kėlinius – 71:49.

Paskutinį ketvirtį šeimininkai pradėjo atkarpa 8:0 ir atgaivino savo viltis sugrįžti intrigą – 57:71. Varžovų entuziazmą „Lietkabelis“ užgesino savo spurtu 8:0, kuris sugrąžino 22 taškų atotrūkį (79:57) ir leido ramiai užbaigti rungtynes.

„Labas GAS“: Erikas Venskus 14 (4/5 tritaškiai), Ignas Sargiūnas 10 (4/15 metimai), Juwanas Durhamas 8, Giedrius Bergaudas ir Isiah Umipigas po 7.

„Lietkabelis“: Džordže Gagičius (5 atk. kam.) ir Gediminas Orelikas (4/6 tritaškiai, 5 atk. kam.) po 16, Gabrielius Maldūnas 12 (6 atk. kam.), Panagiotis Kalaitzakis 9 (1/6 tritaškiai, 7 atk. kam.), Kasparas Bėrzinis 8, Dovydas Giedraitis ir Nikola Radičevičius po 7.