Bendruomenės naujienosReporteris

,,Lietuva – antra mama”

Panevėžio lopšelio – darželio ,,Draugystė“ logopedės E. Mačinskienė ir V. Nevierienė jau antrus metus kviečia miesto ikimokyklinių įstaigų švietimo pagalbos teikėjus kartu su ugdytiniais kurti eilėraščius bei piešti piešinius. 2017 m. projekto dalyviai kūrė ir piešė eilėraštį mamai. Kūrybinis projektas buvo skirtas Motinos dienai.

Šių metų kūrybinis projektas ,,Lietuva – antra mama“ – mažytė dovana atkurtos valstybės šimtmetį švenčiančiai Lietuvai. Projektu buvo siekiama, kad kiekvienas dalyvis išgyventų kūrybos ir bendrystės džiaugsmą, pasijustų aktyviu dalyviu, švenčiant atkurtos Lietuvos gimtadienį. Dalyvavo Panevėžio miesto ir rajono švietimo pagalbos teikėjai su savo ugdytiniais.

Kiekvienas vaikas nori kurti. Kūrybiškumas atsiskleidžia, kai vaikas turi tam palankias sąlygas ar yra pasiūloma idėja. Ypač praverčia fantazija ir vaizduotė. Vaizduotė išlaisvina vaiko mąstymą ir atskleidžia individualumą. Kiekvienas kūrybinio projekto eilėraštis ir piešinys yra  unikalus ir nepakartojamas. Manome, kad projektas paskatino vaikus ir jų pedagogus atrasti savyje glūdinčias kūrybiškumo galias, pajusti laimę ir džiaugsmą. Dėkojame dalyviams!

 

Panevėžio lopšelio – darželio logopedė metodininkė E. Mačinskienė

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.