Lietuva pradeda kelią į Pasaulio taurės turnyrą: K. Maskvytis įvertino pirmuosius varžovus

Šį penktadienį namuose, Klaipėdoje, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradės savo kelią atrankose į FIBA 2023 metų Pasaulio taurės turnyrą. Žiūrovų patogumui, pirmąsias rungtynes prieš Bulgarijos ekipą kviečiame stebėti ir per TV3 televiziją.

Rungtynių metu žiūrovų laukia maloni staigmena – į Lietuvą šia proga bus atvežta FIBA Pasaulio taurė.

Po rytinės penktadienio treniruotės kalbintas rinktinės treneris Kazys Maskvytis pasakojo, kad dabar jaučiasi kiek ramesnis. „Aišku, laiko, kaip visada, trūksta. Per tokį trumpą laiką norėjosi akcentuoti daug dalykų, bet manau, kad su trenerių štabu pavyko informaciją perteikti gana koncentruotai. Manau, kad žaidėjai rungtynėms yra pasiruošę. Mūsų tikslas buvo per daug neišsiplėsti, susikoncentruoti. Tikiuosi, kad žaidėjai visą tą informaciją priims teigiamai“, – sako jis.

Pirmąsias rungtynes Lietuvos rinktinė sužais prieš Bulgarijos ekipą – treneris nurodė, kur gali kilti iššūkių. „Rinktinė pavojinga tuo, kad daro labai daug atakų, meta daug tritaškių. Jei tą leisime, jie gali pelnyti daug taškų. Pagrindinis tikslas – sustabdyti jų greitą puolimą ir sumažinti, sulėtinti jų atakų skaičių. Kitas tikslas – neleisti įsimėtyti jų metikams“, – vardija K. Maskvytis.

Rinktinės treneris džiaugėsi ir iš sirgalių ateinančiu dėmesiu bei palaikymu. „Ruošiamės šį iššūkį įveikti visi kartu“, – prideda jis.

K. Maskvyčio komentaras: https://bit.ly/3p54hUf

Pirmąsias savo rungtynes Lietuvos rinktinė atrankoje į 2023-ųjų Pasaulio taurę sužais jau šiandien, lapkričio 26 d., prieš Bulgariją. Antrosios rungtynės lietuvių lauks išvykoje, kurias lapkričio 29 d. jie sužais prieš Čekijos ekipą.

Žiūrovų šiandien taip pat laukia istorinė akimirka – TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė ir FIBA generalinis sekretorius Andreas Zagklis pratęs FIBA ir TV3 draugystę iki pat 2025 m.

Trenerio K. Maskvyčio treniruojamą Lietuvos rinktinę sudaro: Mindaugas Girdžiūnas, Mindaugas Kuzminskas, Martinas Geben, Osvaldas Olisevičius, Laurynas Birutis, Margiris Normantas, Eigirdas Žukauskas, Gytis Masiulis, Eimantas Bendžius, Martynas Echodas, Vytenis Čižauskas, Arnas Butkevičius, Tomas Dimša, Deividas Gailius ir Arnas Velička.

Atrankas į Pasaulio taurę išvis sudarys 6 langai, kurie bus sužaisti per 15 mėnesių laikotarpį.

Europos atrankoje varžysis 32 rinktinės, kurios suskirstytos į 8 grupes po 4 komandas. Per 6 atrankos langus rinktinės kausis dėl 12 kelialapių į pasaulio čempionatą.

Pasaulio taurės turnyras pirmą kartą istorijoje bus išsidėstęs per tris šalis – Indoneziją, Japoniją ir Filipinus.

TV3 kanalai, „TV3 Sport“, „TV3 Sport 2“ ir naujos kartos televizija „Go3“ lapkričio 25-29 dienomis iš viso parodys aštuonerias pasaulio taurės atrankos rungtynes.

Pirmoji Lietuvos rinktinės kova į Pasaulio taurės turnyrą – jau šiandien, 19.30 val. per TV3, tv3.lt ir TV3 Play!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: