Laisvalaikis - ŽMONĖS - 2020-10-22

Lietuvė modelis – pasauliniame mados žurnalo viršelyje

Spalio 21 dienos vėlų vakarą MB modelių namų komanda sulaukė ypatingos žinios – modelis Rugilė Tuškevičiūtė pateko į pasaulinio mados žurnalo Pretty Faces Model Magazine viršelį. Šis ypatingas mados žurnalas, kuriame puikuojasi ne vienas modelių namų modelis dar plačiau atvers duris siekti profesionalumo.

Iš mažo Musninkų miestelio kilusi Rugilė po patekimo į žurnalo viršelį nežada susirgti žvaigždžių liga ir toliau aktyviai siekti modelio aukštumų. Kartu su talentinga fotografe Rasa Jarmaliene mergina žada nustebinti mados pasaulio gerbėjus.

Aktyvi ir atsakinga mergina netrukus su nauja fotografe Živile pristatys miesto merginos įvaizdį, kurį kūrė kartu su modelių namų koordinatore Beatriče Strikaite. Anot modelių namų vadovo Mindaugo Jonušo šiandien svarbu siekti, kad tai nebūtų pirmas ir paskutinis viršelis mados žurnaluose, o sistemingai ir kryptingai dirbti, kad bendras darbas duotų gerų vaisių.

Tikimasi, kad ir lapkričio mėnuo visiems padovanos daugiau teigiamų emocijų šiais nelengvais laikais. O Rugilės pavyzdys padrąsins provincijos merginas siekti savo svajonių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: