Lietuvėms – paskutinis šansas patekti į Europos moterų krepšinio čempionatą: „Šias varžybas žaisime kaip paskutines savo gyvenime“

Iki laimingo bilieto į moterų Europos čempionatą liko visai nedaug – šiandien lietuvės sužais paskutines atrankos rungtynes su ukrainietėmis išvykoje, Rygoje. Palaikyti lietuves ir stebėti lemiamą mačą žiūrovai kviečiami jau visai netrukus – kanalu TV6, naujienų portale tv3.lt bei naujos kartos televizijoje Go3.

Vienas atrankos rungtynes šią savaitę lietuvės jau sužaidė. Nepaisant to, kad paskutiniame kėlinyje pirmavo, galiausiai lietuvės nusileido prancūzėms rezultatu 75:83. Rezultatyviausiai šiose rungtynėse pasirodžiusi krepšininkė Kamilė Nacickaitė džiaugiasi, kad rungtynės buvo kur kas geresnės, nei su prancūzėmis žaidžiant pirmųjų langų metu, tačiau, visgi, tam, kad nugalėtų Europos vicečempiones, mūsų rinktinei kai ko pritrūko. Anot K. Nacickaitės, tai – tvirtesni sprendimai ir stipresnė gynyba.

„Žaidžiant prieš Ukrainą reikės atiduoti visa jėgas, kautis, eiti keliais ir kovoti dėl pergalės. Šansai patekti į Europos čempionatą laimint didele persvara yra dideli. Tačiau reikia tvirtos, stabilios pergalės. Turime visos atiduoti save ir žaisti šias varžybas kaip paskutines savo gyvenime“, – sako K. Nacickaitė.

Krepšininkės ypatingai vertina ir didžiulį sirgalių palaikymą. „Fanų palaikymas rungtynėse prieš Prancūziją buvo tiesiog fantastiškas – vis dar negaliu patikėti, kiek žmonių atėjo mūsų palaikyti. Tai buvo varikliukas, kuris mus užvedė, ir mums tikrai labai padėjo. Gaila, kad negalėjome padovanoti pergalės, bet sekmadienį bandysime įrodyti, kad mes tikrai esame jos vertinos. Tiems, kurie mus palaiko įrodysime, kad mes galime patekti į Europos čempionatą“, – įsitikinusi ji.

Rungtynes stebėkite ir internetu: http://bit.ly/3jYBv9n

B grupėje žaidžiančios lietuvės šiuo metu turi 3 pergales ir 2 pralaimėjimus. Norint išsaugoti galimybę patekti į Europos moterų krepšinio čempionatą, šiandien lietuvėms būtina įveikti ukrainietes. Tokiu atveju bus skaičiuojamas įmestų/praleistų taškų santykis tarp antrąją vietą užėmusių grupės komandų.

Į birželio mėnesį Slovėnijoje ir Izraelyje vyksiantį Europos čempionatą pateks grupių nugalėtojos ir 4-ios antrąją vietą užėmusios rinktinės.

UKRAINA – LIETUVA – jau šį sekmadienį, 16 val. per TV6, tv3.lt ir Go3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: