Lietuviai kviečiami pasinaudoti nemokamos „Trečiosios nakvynės“ pasiūlymu

Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ kviečia Lietuvos gyventojus dalyvauti projekte „Trečioji nakvynė“ ir užsisakius dvi ar daugiau nakvynių apgyvendinimo įstaigose iš eilės – trečią gauti nemokamai.

Nuo rugsėjo įgyvendinta plačios aprėpties tarptautinė kampanija „Trečioji nakvynė“ sulaukė didžiulio užsienio žiniasklaidos ir keliautojų dėmesio. Apie akciją buvo publikuota daugiau kaip 150 straipsnių užsienio žiniasklaidoje ir kelionių portaluose. Projekto puslapyje užfiksuota 2 mln. apsilankymų, o nemokamos nakvynės kodą atsisiuntė daugiau kaip 4 tūkst. žmonių.

Vis dėlto, rugsėjo pabaigoje Lietuvai atsidūrus „juodojoje“ COVID-19 zonoje, dėl itin nepalankios pandeminės situacijos, užsienio turistai vengia nebūtinų kelionių.

Norint, kad akcija pasiektų kitą jai iškeltą tikslą – padėti nuo pandemijos nukentėjusiam Lietuvos turizmo sektoriui, agentūros „Keliauk Lietuvoje“ valdyba pateikė rekomendacijas, kad trečios nakvynės nuolaida galėtų  pasinaudoti kuo daugiau Lietuvos gyventojų. Taip pat siūloma pavėlinti akcijos pabaigą nuo lapkričio 8 iki 22 dienos.

Tiek Lietuvos, tiek užsienio keliautojai kviečiami pažinti Lietuvą bei rasti progą apsilankyti ne tik kurortuose, bet ir didžiuosiuose šalies miestuose: praleisti viešbučiuose ilgąjį savaitgalį arba rudens moksleivių atostogas su šeima ar pan.

Turistai turi galimybę rinktis poilsio vietą iš daugiau nei 200 projekte dalyvaujančių apgyvendinimo įstaigų. Specialų kodą nemokamai nakvynei gauti galima atsisiųsti agentūros „Keliauk Lietuvoje“ internetinėje svetainėje www.keliauklietuvoje.lt

Gavus kodą reikia kreiptis į bet kurią projekte dalyvaujančią apgyvendinimo įstaigą, kurių sąrašas skelbiamas internete. Užsisakius dvi ar daugiau nakvynių iš eilės, trečią bus galima gauti nemokamai. Trečiosios nakvynės išlaidas – iki 65 eurų – turistui padengs valstybė.

Daugiau informacijos: KeliaukLietuvoje.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: