Lietuviai parodė, kas jiems šiandien kelia daugiausiai emocijų

Gyvenant išties neeiliniais laikais žmonės dar labiau ėmė vertinti paprastus dalykus – galimybę pasivaikščioti gamtoje, pabūti su artimais žmonėmis, keliauti ar tiesiog įkvėpti gryno oro. Visi šie dalykai šiandien ne tik įgyja dar reikšmingesnę prasmę, bet kartu žmonėms sukelia daugiau emocijų. Tą įrodo ir pretendentų į „Huawei“ organizuojamo mobiliosios fotografijos konkurso „Next Image“ tik Lietuvai skirto prizo išskirtinės nuotraukos, sugebėjusios pelnyti ne tik kompetentingos komisijos, bet ir lietuvių simpatijas.

Laurus pelnė alpakos šypsena

Jau eilę metų vykstantis fotografijos konkursas „Next Image“ sulaukia milžiniško dėmesio. Vien iš Vidurio, Rytų ir Šiaurės Europos regiono šiemet pateikta beveik 90 tūkst. kadrų. Šįkart konkursas išskirtinis tuo, kad jame dėl atskiro prizo galėjo varžytis tik lietuviai.

„Šiemet „Huawei“ Baltijos regionui parodė išskirtinį dėmesį, kiekvienai šaliai įsteigdama po atskirą prizą. Iš viso konkursui buvo pateikta kiek daugiau nei 2100 lietuvių nuotraukų, 1203 iš Latvijos ir 617 iš Estijos. Vertindamas lietuvių atsiųstus kadrus žinomas fotografas Rokas Darulis atrinko 6 labiausiai jo dėmesį  patraukusias akimirkas, o specialaus prizo – išmaniojo telefono „Huawei P40 Pro“ – nugalėtoją išrinko internautai“, – pasakoja „Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse Justė Karpavičiūtė.

Ji atskleidžia, kad tik Lietuvai skirto konkurso prizą laimėjo Gabija Mordasaitė, su „Huawei“ telefonu įamžinusi besišypsančią alpaką. Ši nuotrauka, pasak J. Karpavičiūtės, taikliai atspindi, kas lietuviams šiuo metu teikia džiaugsmą.

„Tiek laurus susižėręs kadras, tiek likusios penkios finalininkų nuotraukos yra tikros ir nesuvaidintos. Nors jose įamžinti, atrodytų, paprasti dalykai – gamta, keliaujantis vyras, vaikas, gyvūnas – šiandien tai yra įgiję kitokią prasmę. Žmonės dabar labiau nei bet kada anksčiau džiaugiasi laisve ir galimybe mėgautis gyvenimu, o kiekviena akimirka jame yra kupina emocijų, kurias visi interpretuoja savaip“, – įsitikinusi J. Karpavičiūtė.

Už dalijimąsi emocijomis – tarptautinis pripažinimas

Pasak technologijų gamintojo atstovės, konkurse dalyvaujantys lietuviai, kaip ir kiti dalyviai iš Baltijos šalių, toliau varžosi ir dėl tarptautinio konkurso „Next Image“ prizų. Konkurso laureatai paaiškės jau rugsėjo viduryje. Minėtame mobiliosios fotografijos konkurse galėjo dalyvauti visi „Huawei“ įrenginių savininkai, kurie išmaniaisiais norėjo parodyti akimirkas iš savo gyvenimo.

Iš viso konkursui buvo galima siūlyti nuotraukas pagal 6 skirtingas konkurso kategorijas: Artimi toliai (Near Far); Labos nakties (Good Night); Sveikas, Gyvenime! (Hello, Life!); Veidai (Faces); Istorijos pasakojimas (Storyteller). Paskutinioji kategorija – Gyvos akimirkos (Live Moments) – skirta vaizdo įrašų formatui.

Trys pagrindiniai konkurso laureatai su atskirų kategorijų laimėtojais išsidalins net 40 tūkst. eurų prizinį fondą bei kartu su antrųjų vietų kategorijose laimėtojais ir dar penkiais dalyviais, kurie sulauks išskirtinių garbingų paminėjimų, bus apdovanoti išmaniaisiais telefonais „Huawei P40 Pro“. Visiems laureatams taip pat bus įteikti elektroniniai sertifikatai.

„Šiuo fotografijos konkursu suteikiame galimybę žmonėms parodyti, kuo jie gyvena, bei pasidalinti emocijomis vieni su kitais. Kiekvienas kadras gali turėti idealią kompoziciją, išskirtinę spalvų pastelę ir kitus panašius dalykus. Tačiau svarbiausia jo sudedamoji dalis visuomet bus emocijos. Todėl skatiname neslėpti savo emocijų ir dalintis jomis su žmonėmis“, – šypsosi „Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: