Lietuviai savo vestuves linkę iki smulkmenų susiplanuoti patys

Vestuvių parodos, kur vienoje vietoje susiburia visi su vestuvėmis susiję specialistai – dizaineriai, fotografai, vestuvių planuotojai ir vedėjai, juvelyrai, konditeriai, dekoratoriai, bei floristai – vis labiau populiarėja. Šį savaitgalį – lapkričio 27-29 dienomis – Kaune PLC „Mega“ parodą „Mano tobulos vestuvės“ rengiantys organizatoriai teigia, kad tokį renginių susidomėjimą lemia mūsų gyventojų noras patiems iki smulkmenų suplanuoti savo svarbiausią gyvenimo šventę.

Pasiruošimas vestuvėms trunka mažiausiai pusmetį

„Lietuviai itin mėgsta vestuves organizuoti patys ir tai daro puikiai. Net samdydami vestuvių planuotojus, jaunieji nori žinoti apie kiekvieną šventės smulkmeną“, – sako pirmą kartą Kaune vestuvių parodą „Mano tobulos vestuvės“ organizuojanti Kristina Baltrukėnaitė.

Anot jos, lapkritis labiausiai tinka parodos organizavimui, nes daugiausia vestuvių keliamos vasarą, o pasiruošimas šventei trunka mažiausiai pusmetį, o kartais ir metus ar net du. „Labai svarbu šventei pasirinkti tinkamus paslaugų teikėjus, su kuriais teks praleisti ne vieną valandą. Būtina atsirinkti būtent tą žmogų, su kuriuo rasit bendrą kalbą. O tai padaryti galima tik iš anksto pabendravus. Parodoje sudarome galimybę susipažinti su kuo daugiau specialistų ir išsirinkti tinkamiausią, su kuriuo, kaip sakoma, „sutaptų chemija““, – parodos pranašumus vardina K. Baltrukėnaitė.

„Labai smagu, kad pagaliau tokia paroda organizuojama ir Kaune, nes iki šiol kauniečiams teko važiuoti į vestuvių parodas, rengiamas sostinėje ar Klaipėdoje. O dabar „Megoje“ patogu bus apsilankyti ne tik vestuves planuojantiems kauniečiams, bet ir jauniesiems iš Šiaulių, Panevėžio, Alytaus ar Marijampolės“, – sako PLC „Mega“ valdančios bendrovės Baltic RED rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė.

Vestuvių šventės pasiruošime aktyviai dalyvauja ne tik jaunosios, bet ir jaunieji

Jau šį savaitgalį Kaune susiburs ne tik gerai žinomi vestuvių šventės specialistai, bet ir pradedantys meistrai. Po vienu stogu galima bus apžiūrėti vestuvių sukneles, vyriškus kostiumus, juvelyrikos dirbinius, geriausius fotografų ir vizažistų darbus, konditerių siūlomus šedevrus, dekoratorių ir floristų kūrinius. Patarimus dalins vestuvių planuotojai ir švenčių vedėjai, savo pasiūlymus išskirtinei progai pristatys muzikantai. K. Baltrukėnaitė sako, kad itin džiugina, jog vis dažniau tokius renginius aplanko ir aktyviai šventės pasiruošime dalyvauja ne tik jaunosios, bet ir jaunieji.

Vestuvių parodoje, įėjimas į kurią – nemokamas, Kaune dalyvaus mados namai „Orelli“, „Virgo“,„Positive Fashion“, „Suit supply“, siūlantys vyriškus kostiumus; juvelyrus atstovaus „Aukso gija“, „Indivi“ ir „Fashion gold“; prisistatys švenčių organizatoriai Liucina Rimgailė, „Renginių fėja“, „Renginių galerija“, „Artišokas“, „JustDeco“, „Tugy events“, „Viktorijos dekoras“; maisto virtuozai – „Čiop čiop“, restoranas „Babilonas“, „Alkava“, „Liu patty“, kurie pasidalins ir idėjomis, kaip padengti šventinius stalus. Tai tik dalis dalyvių, kurie dosniai dalins patarimus kaip surengti vestuves, pagal jaunųjų norus ir planuojamą šventės biudžetą. Renginyje jaunųjų laukia ir daugybė žaidimų, kurių metu bus galima laimėti vestuvinę suknelę, žiedus ir kitus su vestuvėmis susijusius vertingus prizus.

Nuotraukų autorė Eglė Gendrėnaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: