Lietuvoje gimę baltieji tigrai kovo 11-ąją bus pristatyti televizijoje specialioje laidoje

Pirmieji baltieji tigrai prieš kelis mėnesius gimę Klaipėdos zoologijos sode pretenduoja tapti tikromis žvaigždėmis. Kovo11-ąją mažyliai bus pristatyti specialioje LNK televizijos laidoje „Mano Lietuva“.

Tiesa, į prieš kelias dienas filmuotą laidą specialiai iš pajūrio atvyko tik vienas iš baltųjų tigriukų trijulės – patinėlis Algimantas. Jis, kaip ir dvi jo sesutės – pirmieji, ir vieninteliai baltieji tigrai, gimę Baltijos valstybėse.

Nors studijoje viešėjusiam baltajam tigriukui Algimantui nėra nė trijų mėnesių, mažylis jau sveria 23 kilogramus, ir turi savų simpatijų, kurių nevengia atvirai demonstruoti. Baltojo tigro patinėliui nepatinka vyrai, ypač žemais balsais. Į juos jis reaguoja šnypšdamas. Tačiau dideles simpatijas kelia moterys švelniais, aukštais balsais.

Prieš tigriukui pasirodant, studijoje įsivyravo mirtina tyla. Publika buvo paprašyta negąsdinti jaunojo pašnekovo plojimais bei garsiais komentarais. Tuo tarpu pats Algimantas patogiai įsitaisęs zoologijos sodo vadovo Edvardo Legecko rankose smalsiai dairėsi į susirinkusius svečius.

Laidoje bus paskelbti ir vardai, kuriuos dviem baltojo tigro Algimanto sesutėms kelias savaites rinko visa Lietuva. Ir kokių tik vardų pasiūlymų nesulaukė laidos kūrybinė komanda: Smiltė, Baltė, Pūga, Laisvė, Minija – tik keli originalūs pasiūlymai iš šimtų gautų. Tigriukėms vardai išrinkti po specialaus balsavimo.

Apie tai, kuo galime didžiuotis, kuo garsėjame po 25-erių laisvės metų, bei tai, ką mūsų šalis prarado kalbėsis garsiausi šalies menininkai ir sportininkai, daug metų gyvenantys emigrantai, bei didžius darbus tyliai darantys lietuviai. Su kovo 11-ąja sveikins ir istorijomis dalinsis dirigentas Gintaras Rinkevičius, garsiausias akordeonistas Martynas Levickis, režisierė Dalia Ibelhauptaitė, lakūnas Jurgis Kairys, lenktynininkas Benediktas Vanagas, režisierius Oskaras Koršunovas, tenisininkas Ričardas Berankis, daugiausiai Lietuvoje, net 82 kartus kraujo neatlygintinai davęs donoras Žilvinas Neliubšys, 13 vaikų iš vaikų namų paėmusi ir globojanti Nijolė Navickienė bei daugelis kitų.

Speciali kovo 11-osios laida „Mano Lietuva“ jau šį trečiadienį 19.30 val. tik per LNK.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: