Lietuvos naujienos - Sveikata - 2020-06-04

Lietuvoje kuriami sveikatingumo produktai — jau ir tarptautinėje rinkoje

Gera savijauta ir sveikata visais laikais buvo didžiausia vertybė. Šios minties vedamas sveikatingumo kelionę prieš daugiau nei 10 metų pradėjo „Gera Karma“ įkūrėjas Andrejus Petruša. Jo sugalvoti Jonavoje gaminti „Gera Karma“ produktai atrado kelią į ne vieno sveikatingumu bei ekologija besidominčio žmogaus kasdienybę Lietuvoje.

Šiandien įkūrėjas džiaugiasi, kad jo įmonė neseniai veiklą pradėjo plėtoti ir tarptautinėje rinkoje, surėmusi pečius su „Biyoma“ prekės ženklu.

„Ši veikla gimė iš didelio domėjimosi sąmoningumu, mityba, natūralių sveikatos stiprinimo būdų ieškojimu. Tas ilgai kauptas žinias įprasminome kurdami unikalius produktus sveikatingumui, grožiui ir apskritai — gerai savijautai. Šiuo metu didžiausią dėmesį skiriame „supermaistui“ bei kompleksinių maisto papildų gamybai. Bendradarbiaujame su savo srities profesionalais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, todėl galime užtikrinti aukščiausią kokybę. Kurdami produktus konsultuojamės su KTU maisto fakultetu, higienos institutu, Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba“, — pasakoja Andrejus Petruša.

Sveikatingumo srities novatoriai

„Gera Karma“ įkūrėjas teigia, kad maisto papildai jokiu būdu nėra panacėja nuo visų ligų ar maisto pakaitalas: „Tai būdas papildyti savo organizmą naudingomis medžiagomis itin paprastu ir lengvu būdu. Ne paslaptis, kad gamtoje slypi didžiausia įvairovė augalinės kilmės ekstraktų ir natūralių komponentų, kurie nuo seno naudojami sveikatos ir imuniteto stiprinimui. Tačiau esant tokiam greitam gyvenimo tempui, kasdien įsisavinti visus sveikatą praturtinančius komponentus kartu su maistu kartais nespėjame.“

„Esame novatoriai sveikatingumo srityje. Mūsų kuriami tarptautinio prekės ženklo „Biyoma“ maisto papildai pasižymi unikaliomis patentuoomisa formulėmis ir neturi analogų pasaulyje“, — kalba Andrejus Petruša.

Išskirtiniai maisto papildai

„Gera Karma“ internetinėje parduotuvėje šiuo metu galima įsigyti įvairios paskirties maisto papildų, praturtintų aukščiausios kokybės natūraliais junginiais. Vienas populiariausių, puikiai klientų įvertintų produktų — tai BIYOMA Virškinimo kompleksas, skirtas virškinimui ir žarnyno veiklai.

„Šio produkto sudėtyje yra DigeZyme® virškinimo fermentų kompleksas, kurio veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais. Trumpai tariant, fermentai organizmui padeda tinkamai suvirškinti maistą bei geriau įsisavinti maistines medžiagas. Kapsulių sudėtyje taip pat yra koncentruoto Trifala ekstrakto, kuris itin plačiai naudojamas Ajurvedoje virškinamojo trakto gyvybingumui palaikyti, žarnyno veiklai gerinti. Galima sakyti, kad šio maisto papildo unikalumas yra tai, kad jame slypi ne tik inovatyvūs, mokslu grįsti sprendimai, bet ir šimtametė žolininkų ir Ajurvedos išmintis” — atskleidžia pašnekovas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: