„Lietuvos balso“ nokautuose Šv. Valentino dienos proga – pasirodymas, skirtas trejus metus komoje esančiam vaikinui

Šį vakarą, 19.30 val., LNK eteryje pasirodys antroji „Lietuvos balso“ nokautų etapo laida, skirta Valentino dienai. Čia dalyviai kartu su mokytojais rengtuose pasirodymuose sieks išsaugoti vietą projekte ir patekti į kitą – dvikovų etapą. Iš kiekvieno mokytojo sudaryto dalyvių trejeto, į kitą etapą pateks vos vienas.

Tarp šios laidos žvaigždžių – paskutinę laisvą vietą Donato Montvydo komandoje užėmusi išskirtinio vokalo Laura Kastanauskaitė. Mergina, kuri net savo mokytoją po pasirodymo privertė flirtuoti ir net prisipažinti meilėje.

„Žiūrėjau jos pasirodymo video ir parsukinėjau jį daug daug kartų. Laurai prisipažinau, kad jaučiu jai didžiulę simpatiją“, – laidoje kalbės Donatas, kuris per Lauros pasirodymą prisipažins, kad šią dalyvę įsimylėjo.

Tačiau mergina šioje laidoje nustebins ne tik savo pasirodymu, bet ir jautria gyvenimo istorija. Islandijoje gimusi, po trijų metų į Lietuvą su šeima persikrausčiusi, vėliau trylikos metų emigravusi į Barseloną ir tik po ketverių metų sugrįžusi į Lietuvą, Laura atskleis, kad netrukus  ir vėl  palikti tėvynę privertė skaudi meilės istorija ir jos gyvenimą supurčiusi tragedija.

„Jis buvo mano pirma meilė. Meilė iš pirmo žvilgsnio. Jam tuomet buvo septyniolika. Jis labai protingas žmogus, labai daug skaitė, tuo mane ir žavėjo. Tačiau vieną vakarą nutiko skaudi nelaimė ir jis pateko į komą. Negalėjau tuo patikėti, rėkiau per visus namus. Niekas negalėjo patikėti, kad tai vyksta, visi tikėjomės, kad jam pagerės“, – skaudžius išgyvenimus laidoje pasakos Laura.

Treji metai vilčių ir laukimo, tačiau Lauros vaikinas – vis dar komos būsenoje. Grįžusi iš Barselonos į Lietuvą, skaudžius atsiminimus ir praeitį Laura nusprendė palikti už nugaros ir išvyko studijuoti į Londoną.

„Iki šiol jam nepagerėjo. Praėjo jau treji metai. Žinau, kad jis vis tiek liks mano širdyje visą gyvenimą“, – atsiveria Laura, kuri Valentino dieną savo pasirodymą skirs komoje esančiam vaikinui, prisimindama visas kartu patirtas akimirkas.

Išskirtinis Lauros pasirodymas, kurį, kaip pasakys patys mokytojai, ne vienas žiūrovas norės atsisukti ir žiūrėti daugybę kartų – jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., „Lietuvos balse“ per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: