LDSF nuotraukoje – Silvija ir Šarūnas Pacevičiai su sūnumi Tomu.

Lietuvos čempionų titulai – šeimos rankose

Bubiuose (Šiaulių raj.) surengto Lietuvos kalnų dviračių kroso (MTB XCO) čempionato nugalėtojų titulus moterų ir vyrų elito grupėse apgynė Silvija ir Šarūnas Pacevičiai. Dviratininkų pora iš Kauno šventė įtikinamas pergales.

S. Pacevičienė (Kauno SM „Gaja“) 20 km (4 ratai po 5 km) nuvažiavo per 1 val. 19 min. 14,2 sek. Sidabro medalis atiteko Gabrielei Andrašiūnienei („S-Sportas“, Vilnius; +3.16,5), o bronzos – Gretai Karasiovaitei (VMSC/„Torpado-Südtirol-International“, Vilnius; atsiliko ratu).

Ketvirtus metus iš eilės Lietuvos pirmenybėse triumfavęs Š. Pacevičius („MyBike – AmberMix“, Kaunas) 30 km (6 ratai po 5 km) įveikė per 1 val. 34 min. 17,1 sek. Sidabro medalį pelnė Domas Manikas („MyBike – AmberMix“, Panevėžys; +2.52,8), o bronzos – Paulius Natalevičius („Focus“, Vilnius; +4.12,6).

S. ir Š. Pacevičiai, kuriems praėjusį lapkritį gimė sūnus Tomas, ne tik aktyviai dalyvauja varžybose, bet ir Kaune treniruoja jaunuosius dviratininkus. Silvija neseniai iškovojo Lietuvos dviračių plento čempionato bronzos medalį.

Jaunių merginų grupėje (9 km) nugalėjo Jekaterina Anančenkova (VMSC/„Sietynas“). Antrą vietą užėmė jos komandos draugė Kamilė Symulevič, o trečią – Kornelija Kertenytė (SM „Gaja“).

Jaunių vaikinų grupėje (20 km) pirmą vietą antrus metus iš eilės iškovojo Edgaras Švėgžda (SM „Gaja“). Antras buvo Vėjus Žigilėjus (VMSC/„Geno“), o trečias – Laurynas Vinskas.

Tarp veteranų nugalėtojais tapo vilniečiai Martynas Utkinas (V30) ir Artūras Remeika (V40) bei šiaulietis Sigitas Aleksonis (V50+). Mėgėjų varžybas laimėjo kaunietis Mindaugas Zlatkus ir vilnietė Kristina Noreikienė.