Lietuvos diskgolfo taurės etape Panevėžyje – rekordinis rezultatas

Praėjusį savaitgalį į ketvirtąjį Lietuvos disgolfo taurės etapą Panevėžio diskgolfo parke susirinko rekordinis skaičius stipriausių diskgolfo žaidėjų iš visos Lietuvos – net 121.

Atkakli kovo vyko visuose divizionuose. Atvirajame (MPO) divizione po pirmo rato pirmavo panevėžietis Žygimantas Šauklys (par -8), bet antrame rate daugkartinis Lietuvos čempionas Gabrielius Gricius  (Vilnius) pasiekė naują parko rekordą par -12 ir išplėšė pergalę bendru rezultatu par -17. Antras liko Ž. Šauklys (par -14), trečias dar vienas panevėžietis Laurynas Rimavičius (par -13). Moterų divizione po pirmo rato buvo dvivaldystė – Oksana Žukauskienė (Klaipėdos raj.) ir Mireta Jurgelevičiūtė (Jonavos raj.) sužaidė lygiai par. Antrame rate geriau sekėsi O. Žukauskienei (par +3), antra vieta atiteko M. Jurgelevičiūtei (par +6), trečia – Loretai Simutei (Klaipėda, par +14). Moterų 40+ amžiaus grupėje pirmą vietą laimėjo Danguolė Kriaučiūnienė (Panevėžys, par +29), antrą – Jurga Žėkienė (Panevėžys, par +40), trečia Elvyra Strelkauskienė (Jonavos raj., par +42). Vyrų 40+ amžiaus divizione nugalėjo Miroslavas Jurgelevičius (Jonavos raj., par -9), antrą vietą iškovojo Tadas Ūselis (Vilnius, par -4), trečią – Darius Gricius (Vilnius, par -3). Amžiaus grupėje 50+ nugalėjo Vytis Kulakauskas (Vilnius, par +4), o antrąją vietą pasidalijo Virgis Mažeika (Panevėžys, par +10) ir Vaidas Mitkevičius (Gargždai, par +10). Jaunimo divizione nugalėjo Ignas Vasilevičius (Vilnius, par -1), antroji vieta teko Andriui Patruševui (Jonavos raj., par +3), trečioji – Panevėžio jaunajai diskgolfo žvaigždei Titui Kartanui (par +10).

Tikra varžybų „vyšnia“ tapo Remigijaus Malinausko metimas („žaibas“), kuriuo jis nuo starto aikštelės iš 70 metrų pataikė tiesiai į #7 krepšį.

Bendroje taurės ir divizionų įskaitose atmosfera stipriai kaista, nes nei viename divizione nėra labai aiškiai dominuojančio lyderio. Per ketverius etapus nei vienas žaidėjas dar nelaimėjo daugiau kaip du kartus. Atvirajame divizione pirmauja G. Gricius, moterų – M. Jurgelevičiūtė, moterų 40+ – D. Kriaučiūnienė, vyrų 40+ – M. Jurgelevičius, vyrų 50+ – Gediminas Kriauza (Anykščių raj.), jaunimo – Ignas Vasilevičius.

Penktasis iš septynių taurės etapų vyks Nedožinkoje, Zarasų rajone, seniausiame Lietuvoje diskgolfo parke, įkurtame 2003 metais.