Gabrielius Gricius, Laurynas RImavičius, Mindaugas Pošius (Organizatorių nuotr.)

Lietuvos diskgolfo taurės III etape ir panevėžiečių pergalės

Praėjusį savaitgalį įvyko trečiasis Lietuvos diskgolfo taurės etapas, kuris vyko Jonavos rajone esančiame privačiame Pušyno diskgolfo parke. Šiai dienai tai pats sudėtingiausias diskgolfo parkas Lietuvoje.  Varžybos šiame parke visada pareikalauja daug jėgų ir ištvermės iš sportininkų. Parkas yra slėnyje, kuris apsuptas kalnais. Būtent dėl neeilinio reljefo varžytis čia visada sudėtinga.

Turnyras ir vėl buvo pilnutėlis dalyvių. 90 sportininkų, o tai yra maksimalus dalyvių skaičius, kuris po truputį jau pradeda nestebinti. Diskgolfas tikrai sparčiai auga Lietuvoje. Matomas didelis susidomėjimas iš žmonių. Dažnai tenka praeiviams paaiškinti, ką mes čia mėtome ir kodėl. Papasakojus pagrindinias taisykles kelias sakiniais, žmonės dažnai maloniai nustemba ir sako, kad norės išmėginti patys.  Taip su kiekvienais metais atsiranda vis daugiau žaidžiančių, o dažnai net ir rimtai užsiiminėjančių šia sporto šaka žmonių.

Orai šiais metai Lietuvos diskgolfo taurės negaili. Jeigu pirmame etape turėjome kovoti su pastoviu ir didžiuliu vėju, tai trečiasis etapas buvo kardinaliai kitoks, bet ne ką mažiau blogas. Vėjo nebuvo, tačiau lietus lijo nuo pat ankstyvo ryto iki vakaro, kol pasibaigė varžybos. Visi sportininkai tiesiogine ta žodžio prasme buvo tarsi po maudynių. Šlapi iki ausų galiukų.

Taurės etape varžėsi dalyviai iš visos Lietuvos, kurie buvo suskirstyti į 6 divizionus:

MPO – Atviras

FPO – Atviras moterų

MP40 – Vyrų 40+

FP40 – Moterų 40+

MP50 – Vyrų 50+

MJ18 – Jaunimo iki 18

Atviro diviziono nugalėtoju po įtemptos kovos tapo Laurynas Rimavičius iš Panevėžio, antrąją vietą užėmė Gabrielius Gricius iš Vilniaus, o trečiaja vieta dalinosi Mindaugas Pošius iš Vilniaus ir Dominykas Budrys iš Kulautuvos.

Atvirame moterų divizione pirmąją vietą užėmė daugkartinė Lietuvos čempionė Mireta Jurgelevičiūtė iš Jonavos. Antraja vieta džiaugėsi Oksana Žukauskienė iš Klaipėdos, o trečia liko Loreta Simutė iš Klaipėdos

Vyrų 40+ divizione nugalėjo jonaviškis Miroslavas Jurgelevičius, antrą trečią vietas pasidalino po lygiai sužaidęs, Mindaugas Likas iš Kauno ir Feliksas Kalibatas iš Vilniaus.

Moterų 40+ diviziono nugalėtoja tapo Elvyra Strelkauskienė iš Jonavos r. , antrą vietą užėmė Daiva Skrupskelienė iš Panevėžio. Trečią vietą atiteko Danguolei Kriaučiūnienei iš Panevėžio.

Vyrų 50+ divizione nugalėjo  Vilnietis Petras Tarasevičius, antroji vieta iškeliavo į Gargždus Antanui Stonkui, o Vaidas Mitkevičius iš Gargždų iškovojo trečiąją vietą.

Jaunimo iki 18 metų divizione geriausią ir vienintelį rezultatą divizione pademonstravo Andrius Patruševas iš Jonavos r.

Sezonas po truputį įsibėgėja, tikėtina , kad su artėjančia vasara ateis ir geresni orai. O su gerais orais įprastai pagerėja ir rezultatai. Sekantis etapas jau gegužės 7-8 dienomis Zarasų r. Nedožinkos diskgolfo parke.

Daiva Skrupskelienė , Elvyra Strelkauskienė, Danguolė Kriaučiūnienė (Organizatorių nuotr.)

Chilli Disc Golf direktorius

Karolis Lukoševičius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: