Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-05-11

Lietuvos „eurovizininkai“ į Austriją išvyksta pasiekę rekordą

Lietuvos „eurovizininkai” į Austriją išvyksta turėdami Lietuvos rekordą: Monikos Linkytės suknelę puoš daugiau kaip 7000 rankomis kirptų žiedlapių. Šiuo metu vyksta rekordo registravimo procedūra. Apie tai pranešta spaudos konferencijoje, surengtoje Lietuvos delegacijos skrydžio į Vieną išvakarėse.

Monikos suknelė bus įvairių spalvų, pasak pačios dainininkės, – pavasariška. Vaido kostiumas – žydras. Jokie specialieji efektai lietuvių pasirodymo nelydės. „Ugnis, dūmai ir fejerverkai, kaip suprantate, mūsų pasirodymui visiškai netinka“, – sakė Lietuvos deledacijos vadovas Audrius Giržadas. Tuo tarpu konfeti, kurių pageidauta, pasirodo, negalės būti naudojami, nes neatititinka saugos reikalavimų.

Rytoj į Austriją išvykstančios delegacijos Vienoje laukia ne tik repeticijos (pirmoji – jau poryt), bet ir turininga kultūrinė programa: koncertas Šionbruno rūmuose, Vienos filharmonijoje, plaukimas garlaiviu Dunojaus upe.

Lietuvos delegeciją už 1,5 mln. eurų sumą draudžia kompanija „Gjensidige“.

Paklausti apie favoritus „Eurovizijoje“, Monika Linkytė ir Vaidas Baumila minėjo norvegus, austrus, Vaidas išskyrė pirmą kartą konkurse dalyvaujančios Australios atstovą Guy Sebastian. Atlikėjų palaikyti į Austriją atvyks artimieji, stebėsiantys „Eurovizijos“ koncertus.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: