Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2019-05-15

Lietuvos garsenybės atskleidžia – ar uošvienė gali tapti skyrybų priežastimi?

Vis dažniau pasirodant naujienoms apie garsenybių skyrybas, daugelis ima svarstyti, kokios tų skyrybų priežastys. Mokslininkai teigia, kad dažna skyrybų priežastimi gali tapti santykiai su antrųjų pusių tėvais. Laidoje „Ant bangos“ garsenybės atskleidžia savo santykį su uošvėmis ir anytomis.

Dainininkas Alanas Chošnau papasakojo neįtikėtiną istoriją, kaip jo močiutė stengėsi išskirti jo tėvus: „Kai mano močiutė sužinojo, kad mano mama išteka už kurdo ir išvažiuoja kažkur nežinion. Mano močiutė kreipėsi į Maskvą, rašė labai daug laiškų, ėjo į saugumą, kad neišleistų. Neva, kas čia darosi – svetimšalis nori pagrobti dukrą.“

Tačiau, kaip teigia dainininkas, jo tėvų meilė buvo stipresnė: „Mano mama su tėvu taip stipriai buvo įsimylėję vienas kitą, kad jie labai gudriai sužaidė. Jie nuvažiavo ir susituokė slapčia santuokų rūmuose. Ir kai atėjo užklausa iš saugumo, kai atėjo žmonės žiūrėti, kas čia darosi. Jie parodė santuokos liudijimą ir viskas pasibaigė laimingai“.

Dar vienu išbandymu A. Chošnau artimųjų santykiuose tapo pasitikėjimas vienas kitu. Tam prireikė net medikų laboratorijos: „Mano močiutė visuomet įdėdavo tėvui maisto į kelionę – į Maskvą, nes jis ten mokėsi. Vieną kartą jam taip pasidarė bloga, kad jis pamanė, kad jį uošvienė – mano močiutė norėjo nunuodyti. Jis į laboratoriją nunešė mėginį. Ten pasakė, kad viskas gerai. Vėliau po visų išbandymų viskas pasikeitė – jie taip gerai sutarė… O močiutė net pasakė – kad tai pats geriausias žentas.“

Laidoje „Ant bangos“ išgirsime ir dar daugiau pikantiškų istorijų. Rūta Janutienė prisipažins, kad su savo anyta palaiko gerus santykius save „duozuodama“, o Kristupas Krivickas atskleis, kad jeigu ne jo uošvienė, jis niekada neturėtų tokios gausios šeimos. Kaip sutarti su uošviene ir ar ji išties gali išskirti šeimą? Visi patarimai – laidoje „Ant bangos“ 21:00 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: