Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių orientavimosi sporto varžybose

Klaipėdos apylinkėse praėjusį savaitgalį vyko Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių orientavimosi sporto varžybos. Panevėžio miesto komandą atstovavo Panevėžio KKSC orientacininkai. Pirmą dieną vykusiose trijų etapų estafečių varžybose mūsų miesto sportininkai į priekį praleido tik Vilniaus miesto orientacininkus ir iškovojo vicečempionų titulus.

Komandoje startavo Gytis Dauknys, Domantas Balčiūnas ir Adomas Repšys. Antrą varžybų dieną 4,2 km ir 15 KP trasoje iš merginų geriausiai pasirodė Malvina Girinskytė (tr. A.Šalkauskas), kuri buvo 6- a. Vaikinams jauniams sekėsi geriau. Bronzos medalį 4,7 km 17 KP trasoje iškovojo D. Balčiūnas (tr. V. Rudzenskaitė), o Adomas Repšys (tr. A. Šalkauskas) buvo 4- as. Paskutinę varžybų dieną sportininkai varžėsi sprinto trasoje miesto parke. Geriausiai iš mūsiškių pasirodė D. Balčiūnas, kuris, pralaimėjęs 50 sek., užėmė 6- ą vietą.

Ateinantį savaitgalį orientacininkai rinksis į Alytų, kur vyks baigiamosios šio sezono Lietuvos taurės varžybos.

Nuotraukoje: Panevėžio KKSC orientacininkai, LR jaunių ir sporto vilčių vicečempionai, iš kairės G. Dauknys, A. Repšys, D. Balčiūnas