Lietuvos kantri tėvas Virgis Stakėnas apie savo turimą įspūdingą skrybėlių kolekciją: „Skrybėlė yra filosofija“

Trečiadienio vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje svečiuosis dainininkas, dainų autorius, prodiuseris, Lietuvos kantri tėvu tituluojamas – Virgis Stakėnas. Jis garsėja ne tik savo dainomis, bet ir meile kaubojiškai kultūrai bei įspūdinga skrybėlių kolekcija. Dalį jų ne tik pademonstruos laidos žiūrovams, bet ir papasakos daugybę įdomių dalykų apie jas. 

Įvairios skrybėlės, kaklaskarės ir kiti kaubojiški aksesuarai – neatsiejama Virgio Stakėno gyvenimo dalis. „Gero vakaro šou“ laidoje apsilankęs žinomas Lietuvos kantri tėvas, dainininkas V. Stakėnas sako, kad didžiuojasi savo kolekcijoje turintis kelias dešimtis unikalių skrybėlių: „Aš turiu apie 50 skrybėlių. Kiekviena turi savo atsiradimo istoriją.“

Ir plačiau papasakojo vieną iš jų: „Aš ją įsigijau pačioje Stetsono gamykloje. Mane nuvežė duktė. Išeinant iš gamyklos parduotuvės ji pasižiūrėjo ir sako: „Tėti, su ja tu atrodysi kaip Klunis [aktorius George Clooney – red.pastb.]. Kuris gali atsispirti šitam norui?“, juokavo atlikėjas.

Skrybėlė yra filosofija visą laiką esi po savo stogu“, aiškino Virgis. Jos skiriasi savo forma, medžiagomis, dekoru. Pasirodo skrybėlės turi net specialius papuošimus. „Skrybėlė be papuošimo – kaip pirma naktis be nuotakos“, – kalbėjo V. Stakėnas demonstruodamas puošmenas.

Ne paslaptis, kad išskirtiniai aksesuarai ir kainuoja atitinkamai. Taigi, laidos vedėjas Justinas Jankevičius nepasikuklino ir pasiteiravo svečio, kiek visgi kainuoja skrybėlės.

„Kiekviena turi savo ženklus – X. Kuo daugiau X, tuo didesnė vertė. 10 X, tai ant galvos turi automobilį“, – aiškino kantri tėvas.

Žinoma, kad nusipirkus skrybėlę reikėtų išmanyti ir nešiojimo, etiketo, laikymo taisykles. Virgis pasakojo, kad skrybėles reikia itin atidžiai saugoti ir laikyti specialiose dėžutėse: „Skrybėlė turi būti saugoma labai atsargiai ir dedama tik į apačią karūna, kad niekur niekaip nesiremtų“, – kalbėjo V. Stakėnas. Skrybėlės turi ne tik specialias saugojimo, bet ir transportavimo dėžes, kuriose saugiai keliauja su Virgiu į koncertus.

Virgis turi sukaupęs įspūdingą ne tik skrybėlių ir jų papuošimų, bet ir kaklaskarių, specialių kaubojiškų kaklaraiščių kolekciją ir kitokių įdomių dalykų. Visas šias grožybes išvysite jau šį vakarą.

Pasinerkite į kaubojišką kultūrą, įdomias istorijas ir žaidimus kartu su „Gero vakaro šou“, jau šį vakarą 19.30 val. per žiūrimiausią TV3 televiziją!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: