Panevėžio sporto centro nuotr.

Lietuvos lengvosios atletikos čempionate pagerinti asmeniniai rezultatai

Savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame su  stipriausiais šalies lengvaatlečiais varžėsi ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

„Panevėžio sporto centro ugdytiniai varžėsi ne su savo amžiaus sportininkais. Visgi čia suaugusiųjų lengvosios atletikos čempionatas. Džiaugiuosi ugdytinių pasiekimais, beveik visi jie pagerino asmeninius rezultatus. Labiausiai iš visų išsiskyrė ženkliai savo asmeninį rezultatą pagerinęs Kasparas Bačianskas“, – sakė lengvosios atletikos trenerė Aldona Dobregienė.

Šiose varžybose buvo itin didelė konkurencija, dalyvavo per 350 sportininkų, iš kurių – 6 olimpiečiai. 60 m barjerinio bėgimo rungtyje Kasparas Bačianskas užėmė šeštą vietą. Šuolio į aukštį rungtyje Neda Vidzėnaitė iškovojo aštuntą vietą. 400 m atstumą bėgęs Vytaras Sarapas iškovojo 13-tą, o 800 m – 15-tą vietas. 400 m bėgusi Gerda Kudulytė laimėjo 14-tą vietą. 60 m bėgęs Kasparas Breimelis užėmė 15-tą, Aira Kurklietytė – 24-tą, Patricija Grigalionytė – 26-tą ir Viltė Kutkaitė – 29-tą vietas.

Komandinėje įskaitoje Panevėžio miesto komandai atiteko trečia vieta. Lietuvos lengvosios atletikos čempionate dalyvavo trenerės Aldonos Dobregienės, ugdytiniai.