Lietuvos pašto nuotr.

Lietuvos paštas atlyginimų fondą didina 1 mln. eurų

Nuo balandžio mėnesio Lietuvos paštas didina atlyginimus mažiausiai uždirbančių specialybių darbuotojams. Atlyginimų fondo didinimui per šiuos metus papildomai bus skirta apie 1 mln. eurų.

„Džiaugiuosi, kad Susisiekimo ministerijos valdomas Lietuvos paštas socialiai atsakingai žiūri į įmonės darbuotojus ir didina jų pajamas, o tuo pačiu ir pasitenkinimą darbu bendrovėje bei gyvenimu Lietuvoje“, – sakė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, sveikindamas AB Lietuvos paštas vadovų sprendimą didinti darbuotojų atlyginimus.

„Lietuvos paštas – vienas didžiausių šalies darbdavių. Bendradarbiaudami su įmonėje veikiančiomis profesinėmis sąjungomis siekiame nuolatos gerinti darbuotojų darbo sąlygas, investuoti į darbuotojų ugdymą, įvairiomis priemonėmis skatinti ir didinti motyvaciją. Reaguodami į rinkos pokyčius, peržiūrėjome didžiosios dalies darbuotojų atlyginimus ir nuo balandžio mėnesio atlyginimų fondui papildomai bus skirta 1 mln. eurų“, – teigė Lietuvos pašto generalinė direktorė Lina Minderienė.

Bendrovėje veikiančių profesinių sąjungų pirmininkai Alma Smilgienė ir Svajūnas Andriulis džiaugiasi, jog atsiradus galimybėms bendrovė papildomai skyrė lėšų atlyginimų fondui.

„Labai malonu, kad su bendrovės vadovybe pavyksta glaudžiai bendradarbiauti. Praėjusiais metais buvo pasirašyta nauja kolektyvinė sutartis, kuri darbuotojams suteikia papildomų galimybių, lengvatų, o šiemet, bendrovei rodant geresnius finansinius rezultatus, galime kalbėti ir apie atlyginimų pakėlimą mažiausiai uždirbančių profesijų darbuotojams“, – sakė profesinių sąjungų atstovai.

Pasak L. Minderienės, papildomos lėšos bus išmokamos ne kaip priedai, bet didinant bazinį atlyginimą. Skaičiuojama, jog atlyginimai didės daugiau kaip 3 tūkst. Lietuvos pašto darbuotojų – paštų viršininkams, klientų aptarnavimo specialistams, laiškininkams vairuotojams – pašto lydėtojams, skirstytojams, operatoriams.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: