Lietuvos naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSTechnologijos

Lietuvos rinkoje pasirodo vienu gražiausių pripažįstamas „Nokia 2.3“

„Nokia“ telefonų gamintojai „HMD Global“ praneša, kad nuo šiandien Lietuvos rinkoje atsiranda naujos kartos „Nokia 2.3“, pripažįstamas vienu gražiausių modelių savo kainų kategorijoje. Naujojo „Nokia 2.3“ baterija neišsikrauna net dvi dienas, o ypatinga, dirbtinio intelekto valdoma dviguba kamera bei inovatyviausios nuotraukų redagavimo funkcijos leidžia išgauti itin kokybiškas nuotraukas. 

Šiaurietiškas savo šaknis primenantis „Nokia 2.3“ dizainas – nesenstantis, orientuotas ne tik į grožį, bet ir į patvarumą bei patogumą. Telefono paviršius padengtas rankose neslystančiu 3D nano-audiniu, o galinė telefono nugarėlė – glotni, be iškilimų, nors čia yra ir dviguba kamera, ir blykstė. 

Naujojo „Nokia“ modelio ekranas – 6,2 colio įstrižainės ir HD+ rezoliucijos, telefone yra ir biometrinė veido atpažinimo sistema, leidžianti atrakinti telefoną vos į jį pažvelgus. Ypatingą „Nokia 2.3“ baterijos ekonomiškumą užtikrina telefone integruota, vartotojo veiksmus ir įpročius analizuojanti, dirbtinio intelekto valdoma baterijos technologija. 

Dirbtinio intelekto valdoma kamera padės atsirinkti gražiausias nuotraukas

Mėgstantiems fotografuoti „Nokia 2.3“ yra integruota rekomenduojamo kadro funkcija. Dviguba „Nokia 2.3“ kamera automatiškai fiksuoja vaizdus prieš ir po mygtuko paspaudimo, o vėliau pateikia dirbtinio intelekto sufleruojamą geriausios nuotraukos rekomendaciją. 

Dviguba 13MP/2MP kamera „Nokia 2.3“ puikiai fotografuoja net ir prasto apšvietimo sąlygomis – tai užtikrina patobulintavaizdų suliejimo ir ekspozicijos išdėstymo sistema. Telefone yra ir dirbtinio intelekto valdoma portreto ir sulieto fono funkcija, leidžianti daryti unikalias portretines nuotraukas su išskirtiniais „bokeh“ ar sulieto fono efektais.  

Kokybės standartai bus užtikrinami net tris metus  

„Naujasis „Nokia 2.3“ – dar vienas mūsų žingsnis į priekį užtikrinant ilgaamžiškumą ir kokybę visų kainų kategorijų telefonams. Naujieji „Nokia 2.3“ telefonai du metus gaus nemokamus operacinės sistemos ir net tris metus – kasmėnesinius saugumo atnaujinimus“  – sakė Juho Sarvikas, „HMD Global“ vyriausiasis produktų vadovas. 

Lietuvos rinkoje bus galima pasirinkti iš anglies ir žydrai žalios spalvos „Nokia 2.3” modelių, o gamintojo rekomenduojama kaina – nuo 119 eurų. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close