Laisvalaikis - Pramogos - 2015-08-10

Lietuvos rokenrolo vedliai ,,BIX” nauju singlu atveria muzikines duris

Po gan ilgos pertraukos grupė ,,BIX” su trenksmu grįžta į Lietuvos muzikos padanges. Roko žanro veteranai pristato naują kūrinį ,,Atverk duris” iš jau spalio mėnesį pasirodysiančio albumo.

Paskutinis kvarteto darbas – geriausių dainų albumas – buvo išleistas 2008 metais. Vieni iš Lietuvos roko muzikos pradininkų buvo visad aktyvūs savo koncertine veikla, tačiau jau kurį laiką kaupėsi naujam leidiniui.  Grupės nariai neslepia, jog tai buvo pakankamai ilga kūrybinė pertrauka. ,,Tai buvo užsitęsusios kūrybinės atostogos. Daug grojančių kolektyvų padaro ilgesnę ar trumpesnę pertrauką; ir ne paslaptis, kad Lietuvoje sunkoka išgyventi tik iš muzikos. Tiesiog natūraliai studijinė veikla buvo kiek primiršta”, – apie grįžimą nauju leidiniu porina ,,bixas” Saulius Urbonavičius-Samas.

Visi kas seka grupės judėjimą turbūt jau pastebėjo, jog ,,BIX” niekuomet nesivaikė madų ir niekuomet nerašė tada kada reikia. Energingieji rokeriai buvo ir išliko autentiški, teisingi bei atviri nūdienos realijoms. ,,Aš esu tokios nuomonės, jei neturi ką pasakyti tai ir neteršk eterio. Mūsų atveju viskas sprogo natūraliai ir valio”, – sako Samas. Grupės vokalistas taip pat pabrėžia, jog viskas, kas eina iš širdies ir yra kolektyvo pagrindinis vidinis cenzorius bei vedantis kūrybinis variklis.

Naujasis ,,BIX” singlas ,,Atverk duris” simboliškai apeliuoja tiek į naują grupės etapą, tiek į klausytojo išlaisvinimą. ,,Ši daina ne tik atveria duris, bet nurengia nuogai ir net mėsą nuo kaulų nukrato. Tai smagiausias rokenrolas, kurį teko sukurti. Tai išėjimas iš rutinos ir kasdienybės kiauto”, – su džiugesiu pasakoja Saulius Urbonavičius-Samas. Muzikantas neslepia, kad įrašius šį kūrinį visi grupės nariai su šypsena paliko studiją ir iki šiol lipdami ant scenos vadovaujasi šia nuotaika.

Geros nuotaikos ir rokenrolo vedliai ,,BIX” jau spalio 23 dieną drebins menų fabriko ,,LOFTAS” sienas, kur bus gyvai pristatytas šviežiausias studijinis darbas. Renginio metu galėsite išgirsti ir įvertinti singlą ,,Atverk duris”, naujus albumo kūrinius bei laiko patikrintus rokerių hitus.  ,,Bixai” nekantrauja su klausytojais pasidalinti nauja kūryba ir teigiamomis roko emocijomis.

BIX – Atverk duris

https://www.youtube.com/watch?v=XEYJwkq4SFE


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: