TV3 nuotr.

„Lietuvos talentų“ pusfinalyje nuomonę išsakė žiūrovai – publikos favoritai pateko į superfinalą

Sekmadienį įvyko pirmasis „Lietuvos talentų“ pusfinalis. Jo metu paaiškėjo du dalyviai, kurie iškovojo galimybę keliauti į superfinalą. Daugiausiai žiūrovų balsų surinko ir tiesiai į superfinalą pateko gimnastė ant stulpo Vaida Aleksandravičiūtė. Teisėjai sakė, kad tokio talento seniai nematė bei džiaugėsi, kad tą įvertino ir TV3 žiūrovai.

Pagal žiūrovų balsus, II-oje ir III-ioje vietoje atsidūrė jaunieji šokėjai „Demo Kids“ bei triukus rodęs ir savo fizine ištverme sužavėjęs Marius Praniauskas. Jų likimą sprendė teisėjai – balsavo, kuris vertesnis patekti į superfinalą. Scenos profesionalai nutarė, kad toliau keliauti turi puikiu pasirodymu nudžiuginęs M. Praniauskas.

Tačiau puikūs dalyvių pasirodymai – ne vienintelė džiugi žinia, kurios vakar sulaukė žiūrovai. Pirmojo pusfinalio metu paskelbta ir apie prasidėjusias atrankas į jubiliejinį „X faktorių“. Nepraleiskite savo šanso – pildykite anketą jau šiandien! Anketą rasite čia: https://www.tv3.lt/x-faktorius/atranka

Šokėjos iš Kauno „Demo Kids“ vakar pasirodė pirmosios. Merginos jau yra pratusios nugalėti visuose konkursuose. Tačiau nors teisėjas Justinas Jankevičius merginas gyrė, Inga Jankauskaitė turėjo pastabų. „Esate šaunuolės, bet trūko iki adatėlės atidirbtų veiksmų“, – kalbėjo ji.

Ant bėgimo takelio antrankose bėgęs ir tuo pat metu saksofonu grojęs Žygimantas Skvarčevskis šį kartą į sceną pasikvietė bičiulius, profesionalius muzikantus iš Ukrainos. „Man labai patiko, pasijaučiau, kaip džiazo festivalyje“, – sakė J. Jankevičius.

„Taip man patinka žymiai labiau. Buvo akimirkų, kai pamiršau, kad čia „Lietuvos talentai“, – kalbėjo I. Jankauskaitė.

Regos negalią turintis Erikas Saliuta dainavo savo kūrybos dainą. M. Mikutavičius laidoje dalinosi nuomone, jog ši daina turėtų didelį pasisekimą tarp nemažos dalies Lietuvos klausytojų. „Tai buvo labai tikra ir gražu“, – sakė J. Jankevičius.

Pasaulio šokių čempionato nugalėtojos Estera ir Smiltė surengė itin teatrališką pasirodymą. „Pirmą kartą mačiau gatvines princeses. Pasirodymas buvo puikus, bet galite šokti ir dar geriau“, – kalbėjo J. Jankevičius.

Marius Praniauskas rodė triukus ant rankų. Įspūdingas pasirodymas sulaukė teisėjų pagyrų. „Noriu jus pagirti už tai, kad išgirdote pastabas“, – kalbėjo I. Jankauskaitė.

„Darote neįmanomus dalykus. Norėčiau pamatyti jus dar kartą“, – kalbėjo J. Jankevičius.

Igoris Žagun praėjusį kartą teisėjus sužavėjo savo šokiu, tačiau šįkart parengė staigmeną ir scenoje nusprendė parodyti savo vokalinius duomenis. Teisėjai turėjo pastabų – šokdamas Ignoris visgi galėtų sužavėti labiau… „Daina buvo atlikta prastai… Šiame etape reikėtų 100%“, – kalbėjo I. Jankauskaitė.

Iliuzionistas Algimantas Frankonis į sceną pasikvietė Justiną Jankevičių. Triuko finalas sužavėjo teisėjus! „Viskas pavyko efektingai“, – sakė M. Mikutavičius.

„Esu magijos fanas, sunkiai nustebinamas. Tai, ką jūs padarėte, buvo netikėta. Jūs mane išdūrėte, esate fantastiškas“, – kalbėjo J. Jankevičius.

Grupė „Basas pegasas“, su aktoriumi Mariumi Repšiu priešakyje, surengė energingą šou. „Labai noriu, kad už jus balsuotų ir jus sužinotų kuo daugiau žmonių“, – kalbėjo I. Jankauskaitė.

„Jūsų stilius yra tai, ko aš pasigedau lietuviškoje muzikoje. Esu didelis jūsų fanas“, – sakė J. Jankevičius.

Vaida Aleksandravičiūtė sušoko jautrų šokį ant stulpo. Žiūrovai po pasirodymo plojo atsistoję. „Prieš jūsų akis – nepaprastai talentingas žmogus. Į jus žiūrint, negalvoji apie triukus, o tik tai, kiek daug gali žmogaus kūnas“, – sakė I. Jankauskaitė.

„Viduramžiai LT“ sulaukė pagyrų dėl modernumo ir nuotaikingo pasirodymo. „Šiame pasirodyme yra labai svarbus įspūdis“, – sakė I. Jankauskaitė.

„Tai jau tapo kokybės standartu. Jūs ir vėl nenuvylėte – buvote originalūs“, – gyrė J. Jankevičius.

 „Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: