TV3 nuotr.

„Lietuvos talentų“ scenoje – garsus aktorius M. Repšys: buvęs projekto vedėjas sugrįžo kaip dalyvis

Gabiausių šalies žmonių projektas „Lietuvos talentai“ suteikia išskirtinę galimybę parodyti savo talentą visai šaliai, o šį sekmadienį žiūrovai sulauks netikėtos staigmenos – TV3 šou pasirodys žinomas kino ir teatro aktorius Marius Repšys. Scenoje jis atliks savo kūrybos dainą, o jam talkins muzikantų grupė.

M.Repšio grupė vadinasi „Basas pegasas“ ir atlieka „rap-cor“ stiliaus muziką. Projektui aktorius pasirinko išties ugningą dainą – M. Repšys tikisi, kad teisėjai pasakys „taip“ ir grupė dar turės galimybę pagroti šou scenoje. Į priekį „Basas pegasas“ narius veda entuziazmas ir muzikantų profesionalumas.

Įdomu tai, kad šis pasirodymas „Lietuvos talentų“ scenoje M. Repšiui nėra naujiena. 2014-aisiais jis jau yra čia pasirodęs, tik kitu amplua. Tuomet aktorius tapo projekto vedėju ir visa tai jam išties puikiai sekėsi. Dabar atėjo metas sugrįžti, tik šįkart – kaip dalyviui.

„Iš vienos pusės, kažkaip keistai jaučiuosi, nes šiame projekte jau dirbau. „Lietuvos talentai“ yra labai gera platforma išbandyti jėgas ir apie save papasakoti žmonėms. Norime patekti toliau, nes turime gerų „gabalų“, kuriuos dar norėtume parodyti. Mes grojame labai įvairią muziką, turime ir lyrinių dainų“, – pasakoja M. Repšys.

Vėliau aktorius bandė savo laimę ir projekte „X faktorius. Žvaigždės“ kaip atlikėjas, dueto narys, linksminęs teisėjus. „Kai man ne 15 ir ne 20 metų, tarp jaunų „Lietuvos talentų“ dalyvių jaučiuosi keistai. Bet vis tiek noriu išeiti į sceną – noriu, kad žmonės sužinotų apie grupę, kad kuriu tekstus, rašau, kad mes kuriame muziką, koncertuojame. Po pasirodymų būname šlapi kaip po dušo. Kam eiti į sceną, jei viską darei ne iki galo?“ – kalba žinomas aktorius, save atradęs ir muzikoje.

Ką apie „Basas pegasas“ pasirodymą pasakys teisėjai? Ar M. Repšys ir kiti grupės nariai pateks į kitą etapą?

Tą sužinosite jau šį sekmadienį, projekte „Lietuvos talentai“, 19.30 val. per TV3.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: