TV3 nuotr.

„Lietuvos talentų“ scenoje pasirodęs charizmatiškas 12-metis – kylanti žvaigždė: „Nuostabiai smagu į jus žiūrėti“

Šį sekmadienį žiūrovus prie ekranų pritrauks jau ketvirtoji „Lietuvos talentų“ laida. TV3 televizijos šou ypač laukiami jaunieji talentai, kuriems šis projektas tampa puikia proga pasirodyti prieš visą Lietuvą. Šia galimybe pasinaudoti nusprendė ir 12-metis Darvinas Tamulynas, žavintis ne tik savo talentu, bet ir iškalba. Neabejotina, kad berniukas – kylanti žvaigždė!

Projekto dalyvis bei išskirtinio vardo savininkas Darvinas gyvena Vilniuje. Kartu su visa šeima berniukas į sostinę iš Alytaus persikėlė todėl, kad galėtų siekti savo svajonių. Šiandien Darvinas mokosi Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, o didžiausias jo talentas – dainavimas. Darvinas puikiai dainuoja tiek lietuviškai, tiek angliškai, o jo repertuare – daugiausiai pop ir rokenrolo muzika.

„Mama norėjo, kad eičiau muzikos keliu. Ši veikla man labai patinka – dainuoju, visur važinėju, koncertuoju. Mokykloje groju trimis instrumentais: pianinu, gitara ir saksofonu“, – pasakoja talentingas vaikas.

Tiesa, dainuoti iš naujo Darvinas pradėjo palyginus neseniai, mat kurį laiką, dėl prarasto balso, jam to daryti neleido gydytojai. Pamiršti dainavimą teko net keliems metams! Tačiau, kai prieš trejus metus Darvinas užsuko pas savo dainavimo mokytoją, ji pagaliau pasidalijo puikiomis žiniomis – balsas grįžo!

Tai nulėmė, kad berniukas ir vėl galėjo grįžti prie savo svajonės būti dainininku,  o „Lietuvos talentų“ scena tam yra ideali vieta. „Noriu parodyti save žmonėms. Noriu, kad į mane žiūrėtų ir mėgautųsi“, – sako berniukas, scenoje dainuosiantis legendinės grupės „The Beatles“ dainą.

„Tu turi šypseną, kuri parduotų bet ką. Lietuvos džentelmenas – fantastiškai apsirengęs, viskas suderinta!“ – taip laidos dalyvį pasitiks vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys, o komplimentus išgirdęs Darvinas pridės, kad mielai ir pats taptų laidų vedėju ar net užimtų  „Lietuvos talentų“ teisėjo kėdę!

„Jūs labai sceniškas – ačiū, kad čia esate. Buvo nuostabiai smagu į jus žiūrėti“, – pasirodymą komentuos teisėjas Justinas Jankevičius.

O ką pasakys kiti teisėjai? Ar Darvinas pateks į kitą etapą?

Tą sužinosime jau šį sekmadienį – „Lietuvos talentai“, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: