Lietuvos talentai (TV3 nuotr.)

„Lietuvos talentų“ scenoje – undinėlės šou, sužibėjęs mentalistas ir dainuojantis garsus aktorius

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai išvydo dar vieną „Lietuvos talentų“ laidą. Jos metu žiūrovams savo pasirodymus skyrė įvairiausių talentų puoselėtojai. Scenoje netrūko ir išskirtinių talentų – čia pasirodė žinomas mentalistas, triukus vandens taurėje rodanti cirko artistė bei grupę subūręs žinomas Lietuvos aktorius.

Pirmoji pasirodė komanda „UP CREW“, kuri orientuojasi į hip-hop’o stilių. Didžiausias šokėjų noras buvo patekti į tiesioginius pusfinalius. Deja, to padaryti nepavyko – teisėjai pasakė tik vieną „taip“.

Iveta Buzaitytė neslėpė – muzikos kelyje ją labiausiai palaiko artimieji. Ir nors labiausiai ji prisipažino bijanti teisėjo Justino Jankevičiaus, deja, jai nepavyko sužavėti ir kitų teisėjų – alytiškė išgirdo vieną „taip“. „Jūsų daina buvo nuobodi“, – merginai pasakė J. Jankevičius.

Mikita Kamianetski gyventi į Lietuvą atvyko iš Baltarusijos. Dabar vaikinas groja gatvėje ir studijuoja Kaune. Ateiti į projektą Mikitą įkalbėjo mama. Ir ne veltui – šou dalyvis išgirdo tris „taip“. „Esi šaunuolis, grojate gerai. Labai noriu jus palaikyti“, – sakė Inga Jankauskaitė.

Mentalistas Nicholas Kin šį pasirodymą turėjo rodyti britų talentų šou. Deja, sudalyvauti pasaulinio garso projekte sutrukdė pandemija. Nicholas nusprendė, kad dabar puiki galimybė dar kartą suspindėti mūsų šalies talentuose. Daugiau nei 10 metų brandintas pasirodymas sužavėjo teisėjus – Nicholas išgirdo tris „taip“. „Nustebinti pavyko“, – pripažino Marijus Mikutavičius.

Alytaus pasididžiavimas, šokių kolektyvas „Aušrinė“ spindi ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Projekto teisėjus taip pat užbūrė šokėjų pasirodymas – trys tvirti „taip“. „Jūs visą laiką einate į priekį, išsiskiriate iš kitų šokėjų“, – gyrė M. Mikutavičius ir pridūrė, kad pasirodymui puikiai pasirinkta muzika.

Aktorius Marius Repšys į sceną žengė su grupe „Basas pegasas“. Buvęs „Lietuvos talentų“ vedėjas dabar puikiai pasirodė kaip projekto dalyvis. „Tokios energijos scenoje mes labai laukėme“, – sakė J. Jankevičius. Trys „taip“!

Išgirdusi vieną „taip“ Greta Galinevičiūtė nesulaikė emocijų. Mergaitė scenoje rodė akrobatinius triukus ir gimnastikos elementus ant stulpo. „Mintyje buvo per daug baimės suklysti“, – pastebėjo I. Jankauskaitė.

Rokas Pakalnis ir Eivina Kirvelaitytė yra ne tik šokėjai, bet ir geri draugai. Teisėjams patiko kauniečių pasirodymas ir jie išgirdo tris „taip“. „Kodėl taip trumpai? Aš noriu dar“, – sakė I. Jankauskaitė.

„Jūs parodėte kitą lygį!“ – juos gyrė ir J. Jankevičius.

Cirko artistė Augustė Ižganaitytė nustebino teisėjus ir publiką šokiu vandens taurėje. Išskirtinis pasirodymas sulaukė trijų „taip“. „Tai, ką jūs parodėte, yra unikalu. Į šį pasirodymą buvo gera žiūrėti“, – kalbėjo J. Jankevičius.

„Ačiū jums už pasaką“, – kolegai pritarė ir M. Mikutavičius.

„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: