TV3 nuotr.

„Lietuvos talentuose“ – M. Mikutavičiaus pagyros jaunajam gitaristui: „Mano širdis dainavo“

Sekmadienio vakarą praleiskite prasmingai – „Lietuvos talentai“ kviečia išvysti talentingiausius mūsų šalies žmones! TV3 televizijos projekte netrūksta tiek pačių netikėčiausių talentų, tiek ir tų, kurie savo gabumus ugdo nuo mažų dienų. Vienas iš jų – 13-metis Gabrielius Batutis, scenoje užkursiantis tikrą roko vakarėlį.

Kaune gyvenantis Gabrielius jau penkerius metus groja elektrine gitara. O šį vakarą savo gabumais projekto dalyvis tikisi nustebinti ir „Lietuvos talentų“ teisėjus bei žiūrovus. Ar jam pavyks?

Muzikuoti Gabrielių pastūmėjo tėtis, grojantis klasikine gitara. Berniukas taip pat norėjo groti akustine gitara, tačiau muzikos mokykloje nebebuvo laisvų vietų. Taip, atsitiktinumo dėka, Gabrieliaus gyvenime atsirado elektrinė gitara.

„Pradėjus groti roką, labai susidomėjau šiuo instrumentu. Man labai patinka roko ir metalo muzikos energija, o ypač tada, kai gitaristai groja solo. Žaviuosi grupės „Metallica“ gitaristu, Slash iš „Guns N’ Roses“… Norėčiau groti taip, kaip jie“, – neslepia Gabrielius.

„Lietuvos talentų“ dalyvį galima sutikti grojantį ir gatvėje, Laisvės alėjoje. Gabrielius neslepia – ilgai bijojo tą daryti, tačiau labai džiaugiasi išdrįsęs. Jaunam vaikinui ypač patinka praeivių reakcijos bei girdimos pagyros, o širdį dar labiau paglosto įmesti pinigai.

„Žinoma, esmė ne piniguose – tiesiog noriu dalintis savo atliekama muzika bei džiuginti kitus. Grojant elektrine gitara svarbiausia yra parodyti muzikos energiją“, – sako projekto dalyvis.

Gabrieliaus pasirodymas privers atsistoti visą publiką! Pagyrų jam negailės ir teisėjai… „Esu didžiulis roko ir metalo muzikos fanas“, – pripažins Gabrieliui teisėjas Justinas Jankevičius.

„Geras gitaristas kiekvienoje grupėje yra didžiulė vertybė. Jau dabar visos ateities grupės turi susirasti jūsų kontaktus. Bravo!“ – pridės Inga Jankauskaitė.

Tačiau labiausiai Gabrieliaus pasirodymu susižavės Marijus Mikutavičius. „Mano širdis dainavo – tavo tėtis yra labai laimingas ir tavimi labai didžiavosi. Nuėjai tokį kelią… Nesustok daryti to, ką darai su gitara. Esi per daug geras! Grok toliau“, – po pasirodys sakys jis.

Nepamirštamas Gabrieliaus pasirodymas ir kiti talentai – jau šį vakarą, „Lietuvos talentuose“, 19.30 val. per TV3 televiziją!

TV3 nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: