TV3 nuotr.

„Lietuvos talentuose“ – neįtikėtina aktoriaus ištvermė: daro atsispaudimus vos ant vieno piršto

Jau šį vakarą žiūrovus prie ekranų pritrauks populiarusis TV3 projektas „Lietuvos talentai“. Kaip ir kiekvieną sekmadienį, čia pasirodys daugybė neeilinius gabumų turinčių žmonių. Vieną jų šiandien pademonstruos aktorius Linas – vyras geba daryti atsispaudimus vos ant vieno piršto!

41 metų Linas Barauskas gimė Joniškyje, tačiau šiuo metu gyvena Vilniuje. Vyras yra profesionalus aktorius, su žmona anksčiau vaidinęs teatruose, o dabar kuriantis linksmus filmukus vaikams. Žiemą Linas virsta Kalėdų Seneliu ir keliauja pas vaikus. „Tikram Kalėdų Seneliui vaikai atskleidžia visas paslaptis. Jie pasako, kur laiko raktą, durų kodą, ką myli ir su kuo planuoja tuoktis“, – su šypsena pasakos projekto dalyvis.

Taip pat aktorius laidoje atskleis, jog turi gana įdomią pravardę – „smauglys“. Pasirodo, kad ji prilipo peštynių dar paauglystėje metu – tąkart Linas įsivėlė į nesutarimus su kitu vaikinu. Vis dėlto konfliktai greitai baigėsi ir netrukus su minėtu vaikinu Linas tapo puikiais draugais.

Būtent jėgą ir neapsakomą savo ištvermę, o ne aktorinius gebėjimus, Linas ketina pademonstruoti ir „Lietuvos talentų“ scenoje. Čia, kartu su salės pagalba, jis darys atsispaudimus vos ant vieno piršto! Tokio talento projekto istorijoje dar nebuvo – ar aktoriui pavyks sužavėti teisėjus?

„Iš pradžių pradėjau daryti atsispaudimus ant penkių pirštų. Vėliau vieną užlenkiau, po to dar vieną, o galiausiai likau vos ant vieno piršto“, – pasakos Linas ir pasiūlys tai išbandyti ir laidos vedėjui Mindaugui Rainiui.

„Pagalvojau, kad, galbūt, turiu talentą. Su žiūrovų ir teisėjų pagalba atėjau čia įsitikinti, ar tikrai. Juk galbūt esu vienintelis Lietuvoje –  apie kitą tokį negirdėjau. Publikos palaikymo man labai prireiks – noriu, kad jie skaičiuotų kartu su manimi“, – sumanymą pasakos vyras.

„Mes labai susidomėję“, – intrigos neslėps teisėja Inga Jankauskaitė.

O ar kiti teisėjai patikės neeiliniu Lino talentu? Ar aktorius pateks į kitą etapą?

Tai paaiškės jau šį vakarą, projekte „Lietuvos talentai“, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: