TV3 nuotr.

„Lietuvos talentuose“ teisėjus sužavėjusio „Ugnies teatro“ vadovai – apie meilę vienas kitam ir atsidavimą darbui

Šį vakarą – antrasis „Lietuvos talentų“ pusfinalis. Jo metu TV3 televizijos projekte susirungs 10 stipriausių atrankų dalyvių, tačiau tik du iš jų pateks į superfinalą. Išskirtinį pasirodymą šiandienai ruošia talentingieji ir originalieji „Ugnies teatras“. Pasirodymu su LED šviesomis atrankose stebinę dalyviai atvirauja apie tai, kaip gimsta jų šou. Kolektyvo idėjiniai vadai – Jolita ir Kęstutis – yra pora, todėl kalbos apie darbus nesibaigia ir uždarius repeticijų salės duris.

Pagrindinė kolektyvo sritis yra šokiai ir žongliravimas su ugnimi. Idėjos porai gimsta natūraliai –jie jas susapnuoja ar sugalvoja bediskutuodami. Dažniausiai mintys prasideda nuo muzikos, o tada atsiranda idėja, nuotaika, ir, galiausiai, gimsta pasirodymas. Viską – nuo idėjos iki choreografijos, nuo kostiumų vizijos iki jų paruošimo bei apvilkimo LED juostomis, šviesų ir jų spalvų suprogramavimo pagal muziką, daro Jolita ir Kęstutis.

Jolita pasakoja, kad su Kęstučiu susipažino internete. Pamatęs, kad ji šoka, Kęstutis jai pasiūlė prisijungti prie kuriamos grupės. „Labai susidomėjau – jis pasakė, kad šoks su ugnimi. Tai vyko prieš dešimt metų, buvau studentė, nežinojau, kas yra fakyrai. Pradėjome bendrauti, nes jis man pasirodė keistas ir labai įdomus. Iš pradžių sakiau, kad ši šokių su ugnimi veikla ne man, tačiau drąsinau jį kurti. Galiausiai pati panorau pabandyti…“ – pasakos Jolita, bei pridės, kad netikėtais triukais su ugnimi Kęstutis ją stebindavo ir per pirmuosius pasimatymus.

Kęstutis savo ruožtu įsitikinęs, kad be Jolitos nebūtų sukūręs grupės, mat iš pradžių idėja buvo chaotiška. Kęstučiui nuo vaikystės patiko ugnis, o su šokiais ir choreografija dirbanti Jolita kolektyve įvedė tvarką. Kęstutis aiškinosi, kaip pagaminti įrankį, kažką uždegti ir padegti, o jo mylimoji – kaip su visais šiais dalykais šokti.

Tačiau šį sezoną „Lietuvos talentų“ žiūrovai neišvydo ugnies, nes kolektyvas užsimanė parodyti kažką naujo – šokius su LED šviesomis. Tokiu būdu atsiranda žymiai daugiau galimybių –kolektyvas gali pasirodyti patalpose, o pasirodymai tampa labiau futuristiniai. Įvaldyti įrankius užtrunka ne vienerius metus, o visus programavimo ir techninius darbus atlieka pats Kęstutis.

„Buvo daug bandymų, visko reikėjo išmokti. Daug streso ir daug nervų… Su ugnimi mes irgi niekada nebuvome bandę, bet deginome ir išmokome taip deginti, kad būtų saugu“, – pasakoja kolektyvas.

Paruošti minutės pasirodymą iš techninės pusės prireikia net 10 valandų. O kur dar repeticijos, taisymai, technikos tobulinimas… Tačiau Kęstutis ir Jolita nevadino to darbu – nuo šios veiklos jie niekada nepavargsta, o repeticijų salėje ir savo dirbtuvėse gali praleisti valandų valandas.

„Tai yra mūsų laisvalaikis, užimantis daugiau laiko nei pagrindinis darbas“, – įsitikinusi pora, negalinti gyventi be pasirodymų.

Kuo pusfinalyje žiūrovus stebins „Ugnies teatras“? Ar pavyks taip nustebinti žiūrovus, kad jie negailėtų balsų?

Šį vakarą scenoje taip pat pasirodys jaunasis gitaristas Rokas Mizeikis, mokslo populiarintojai N2, atlikėja Ieva Mikštaitė, šokėja ant stulpo Valerija Gneuševa, cirko artistė Marija Zobovaitė, magas Justinas Malinauskas, šokėjas Raidas Petrauskas, šokių kolektyvai „Modus Dance“ ir „Aušrinė“. Daugiausiai žiūrovų balsų surinkęs dalyvis pateks į superfinalą. II ir III vietoje atsidūrę stos prieš teisėjus, kurie spręs, kas vertesnis kovoti dėl pagrindinio prizo.

„Lietuvos talentai“ – jau šiandien, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: