TV3 nuotr.

„Lietuvos talentuose“ – tirolietiškas dainavimas, atsispaudimai ir ne vieną nustebinę šokiai

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovus prie ekranų pritraukė „Lietuvos talentų“ projektas. Vakar žiūrovai išvydo daugybę žmonių, turinčių neeilinius gabumus, tačiau ar visiems pavyko patekti į kitą etapą?

Pirmasis scenoje pasirodė Armandas Bisliukas – vaikinas kartą jau bandė savo laimę kitame TV3 projekte „X faktorius“. Deja, bet Armandas nesužavėjo teisėjų. „Lietuvos talentų“ scenoje jam taip pat nepasisekė. Visi teisėjai marijampoliečiui paspaudė X.

„Beat Bakers“ – jaunieji gatvės šokių šokėjai. Vaikai televizijoje pasirodė pirmą kartą. Teisėjai pasakė vieną „taip“ – šokėjai į kitą etapą nepateko. „Pas jus buvo daug gerų dalykų“, – šokėjus padrąsino teisėjas Justinas Jankevičius.

Kolektyvas „Blizzga“ surengė scenoje šviesų šou. Išskirtinėmis suknelėmis pasipuošusios artistės išgirdo du „taip“. Merginos pateko į kitą etapą.

Akordeonistas Vytenis Danielius savo talentą norėjo parodyti kuo daugiau žmonių. Muzikantas bandė laimę projekte jau antrą kartą – šį kartą jis pristatė savo kūrybos kūrinius. Vytenis išgirdo tris „taip“.

„Dideli komplimentai už kūrybą. Jūs – neabejotinai talentingas žmogus“, – gyrė jį Inga Jankauskaitė.

Aktorius Linas Barauskas daro atsispaudimus ant vieno piršto. Išskirtinio talento puoselėtojas išgirdo du „taip“ ir pateko į kitą etapą. „Jūs mane sužavėjote. Į jus labai smagu žiūrėti“, – sakė Justinas Jankevičius.

Mila Ražanskaitė scenoje dainavo. Aštuonerių metų mergaitė labai mėgsta jodinėti ir moka dainuoti tirolietiškai. Trys „taip“ – Mila pateko į kitą etapą. „Esu kantri muzikos fanas“, – sakė J. Jankevičius.

Rasa Ražanskaitė iš pradžių susižavėjo baletu, o vėliau – oro akrobatika. Iš Kauno atvykusi mergaitė sulaukė teisėjų pagyrų ir išgirdo tris „taip“. „Šį sezoną oro akrobatika labai populiarus talentas. Tačiau tai yra pirmas pasirodymas, kada galima kalbėti apie talentą. Jūs tam sutverta“, – sakė I. Jankauskaitė.

„Ritmas kitaip“ sugeba kiekvieną kartą nustebinti. Visi trys teisėjai pasakė „taip“. Originalumas, charizma ir darbas visada būna pastebėtas.

Į sceną Jovitas Pocevičius žengė paskutinis ir buvo pasipuošęs auksu tviskančia apranga. Jiezno žvaigždė teisėjus bandė sužavėti originaliu šokiu, kurį pavadino „Klykiančios žuvėdros ir išprotėjęs šikšnosparnis“. Deja, Jovitas išgirdo vos vieną „taip“ iš J. Jankevičiaus.

„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: