„Lietuvos talentuose“ tokio šokėjos pasirodymo dar nebuvo: „Mane pamatę žmonės sako, kad gyvenime nėra to matę“

Šį vakarą žiūrovus prie ekranų ir vėl pritrauks abejingų nepaliekantis TV3 projektas „Lietuvos talentai“. Jame netrūksta išskirtinių, unikalių ir stebinančių talentų, o šokėja ir šokių trenerė Valerija Gneuševa yra viena iš jų. Didžiojoje scenoje mergina nusprendė nustebinti kitokiu talentu – 21 metų mergina atėjo tam, kad parodytų netikėtą performansą ant stulpo.

„Atlieku akrobatiką ant stulpo, akrobatiką ore. Taip pat, šoku su ypač aukštais aukštakulniais. Šokdama jaučiuosi stipri ir graži. Tarytumei darau kažką prasmingo ir naudingo“, – kalbės vilnietė Valerija.

„Lietuvos talentai“ dalyvė pasakos, kad šokis jai padeda pasiekti ir dar daugiau, pavyzdžiui, atsikratyti vidinio pykčio. Pyktį ji sakys paverčia seksualine energija, tačiau tam, kad jos pasirodymą galėtų žiūrėti visi, Valerija pasirinko kūną pilnai dengiantį kostiumą. Šokėja įsitikinusi, kad svarbiausia – šokis ir atliekami triukai, bet tik ne nuogumas.

„Matau labai didelį skirtumą tarp vulgarumo ir intelektualaus seksualumo. Mane pamatę žmonės sako, kad gyvenime nėra to matę ir tokio jausmo patyrę. Norėtųsi, kad tokius šokius pamatytų kuo daugiau žmonių“, – sakys šokėja.

Valerijos pasirodymą vertins trijų teisėjų komanda. Tai – dainų kūrėjas, laidų vedėjas Marijus Mikutavičius, humoristas, laidų vedėjas Justinas Jankevičius ir aktorė bei dainininkė Inga Jankauskaitė. Visi dalyviai kovoja dėl pagrindinio prizo – 10 tūkst. eurų. Tačiau tokio šokio ant stulpo pasirodymo „Lietuvos talentai“ scenoje seniai nebuvo – Valerija rodys labai sudėtingus triukus.

„Buvo labai gražu, ačiū jums už tai“, – sakys J. Jankevičius.

„Justinas teisus. Tačiau įžengėme į teritoriją, kurioje yra ir skonio klausimas. Aš neneigiu nei jūsų profesionalumo, nei fantastinių fizinių galimybių, matosi įdėtas darbas. Bet man kirtosi vietos ir laiko klausimas. Jei matyčiau tai naktiniame klube, nekiltų nejaukumo jausmo“, – kalbės I. Jankauskaitė.

„Jūs puikiai valdote savo kūną, išreiškiate emociją. Kai kurie triukai šokiravo gerąja prasme“, – dalyvę girs M. Mikutavičius.

Tačiau ar teisėjai ištars Valerijai „taip“? Ar drąsų pasirodymą parodžiusi Valerija pateks į kitą etapą?

Tai sužinosite šį vakarą, „Lietuvos talentuose“, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: