Lietuvos treko čempionate – jaunųjų talentų kovos

Savaitgalį Panevėžio „Cido“ arenoje įvyksiančiu Lietuvos treko čempionatu prasideda intensyvus dviračių treko sezonas, kuris tęsis iki gruodžio. Vasarą čia varžyboms ruošis net kelių šalių rinktinės, o rudenį vyks tarptautinės varžybos, kuriose tikimasi išvysti ir ryškiausias pasaulio dviračių treko žvaigždes.

Šeštadienį vyks vyrų ir moterų iki 23 m. komandinės persekiojimo lenktynės, jaunių ir jaunučių sprinto varžybos bei grupinės lenktynės dėl taškų. Sekmadienį jauniai ir jaunučiai varžysis hito, skračo ir individualaus persekiojimo rungtyse.

„Šiose varžybose startuos perspektyviausi Lietuvos jaunieji talentai, kurie netrukus lips ant aukščiausių pakylų tarptautinėse varžybose, kaip šiuo metu daro panevėžiečiai Olivija Baleišytė, Miglė Marozaitė ir Vasilijus Lendelis. Žiūrovų reakcija į parodomąsias treko varžybas, surengtas „Cido“ arenoje per neseniai vykusių „Lietkabelio“ ir „Lietuvos ryto“ pusfinalio rungtynių pertrauką, akivaizdžiai parodė, kad šią dviračių sporto šaką labai įdomu stebėti. Kviečiu atvykti ir palaikyti jaunuosius sportininkus – įėjimas į šias varžybas yra nemokamas“, – sakė „Cido“ arenos vadovas Tomas Inčikas.

Po Lietuvos treko čempionato, kitos varžybos numatytos rugsėjį. Tai – tarptautinės varžybos „Panevėžys 2017“, tradiciškai sutraukiančios per šimtą aukščiausio lygio dviračių profesionalų iš keliolikos šalių.

Po praėjusiais metais įvykusių varžybų, kuriose olimpinėms žaidynėms ruošėsi ir britų dviračių sporto megažvaigždė Markas Cavendishas, „Cido“ arena sulaukė Didžiosios Britanijos treko rinktinės padėkos.

„Laiške sakoma, kad varžybos „Panevėžys 2016“ padėjo M. Cavendishui laimėti olimpinėse žaidynėse ir dėkojama už itin profesionaliai surengtą renginį. Turint mintyje tai, kad Didžiosios Britanijos treko rinktinę galima prilyginti amerikiečių krepšinio profesionalų „Dream Team“, o M. Cavendishą – LeBronui Jamesui, mums tai yra didžiulis įvertinimas ir garbė. Tikimės, kad šios šalies rinktinę ir jos pažibas Panevėžyje pamatysime dar ne kartą“, – pasakojo T. Inčikas.

Be jau paminėtų varžybų, Panevėžyje rugsėjo pabaigoje vyks Lietuvos treko jaunių žaidynės, spalį – stipriausius šalies sportininkus sutrauksiantis Lietuvos dviračių sporto treko čempionatas, o lapkritį – Panevėžio miesto SK „El Eko Sport“ varžybos.

Vienas šiuolaikiškiausių Šiaurės Europoje „Cido“ arenos trekas yra puikiai pažįstamas ne tik Lietuvos, bet ir regiono valstybių sportininkams. Čia treniruojasi Panevėžio sporto mokyklų auklėtiniai, Lietuvos, Suomijos, Latvijos, Rusijos, Estijos ir kitų šalių dviratininkai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: