AktualijosKultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOS

Lietuvos valstybės atkūrimo šventė Panevėžyje „Težydi šimtmečio gėlės kiekvieno širdyje“

Kviečiame pasitikti valstybės atkūrimo šimtmetį visus, panorusius naujų įspūdžių ir būrio bendraminčių. Tegul nebūna nė vieno, kuris liūdnas ar nusivylęs. Laukiame Jūsų atvykstant į Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos III a. salę, adresu Parko g. 19, 2018 m. vasario 14 d. 17.30 val.

Šventėje Panevėžio moksleivių atstovai pateiks šimtmečio Lietuvos svarbiausių istorijos faktų pynę, vyks komandinė viktorina „Lietuva Europos žemėlapyje“. Klausimus viktorinai parengė istorikas Benjaminas Mašalaitis. Dalyvius kviečiame suburti 4-8 žmonių komandą ir ją registruoti tel.: +370 618 08 934 arba +370 688 76 085. Jei neturite komandos, sutelksime ją Jums atvykus. Žaidimas patenkins smalsumą, žinių troškulį, sužinosite daug įdomių faktų, pademostruosite savo žinias ir loginį mąstymą. Renginio dalyviai turės galimybę apžiūrėti Joanos Kazilionytės-Stumbrienės siuvinėtų darbų parodą „Atkurtai Lietuvai – 100“. Joana – Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos 1995-1996 m. m. laidos abiturientė. Jos siuvinėti darbai iškilmingi ir didingi, parodantys šių dienų požiūrį į svarbiausius valstybei įvykius ir dėkingumą už nepriklausomybę.

Šventėje skambės muziejininko Klemento Sakalausko parinkti 1918 metų gramofono plokštelių muzikos įrašai, dalyvių prašome būti apsirengus 1918 metų stiliaus rūbais. Renginio metu kviesime pabendrauti prie arbatos ar kavos puodelio, baigsime šventę 20. 00 val. bendra daina ir sveikinimais.

Šventės rengėjai: Panevėžio „Europe Direct“ informacijos centras, Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinė mokykla.

Renginio partneris – Panevėžio politikių klubas „Veiklios moterys“.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.