Lietuvos žiemos sporto centras Ignalinoje atvėrė duris lankytojams

Šis savaitgalis, spaudžiant smagiam šaltukui ir šviečiant saulei, Lietuvos žiemos sporto centre Ignalinoje buvo tikrai puikus – po ilgo laukimo pagaliau gautas leidimas atsidaryti, įjungti keltuvai, sutikti pirmieji lankytojai, slidininkai ir snieglentininkai. 

Kaip sakė Centro direktorius Bronius Cicėnas, šeštadienį nupirkta 200 bilietų, sekmadienį – 120. Direktorius apgailestavo, kad daug žmonių, atvykusių iš kitų savivaldybių, policijos buvo  apgręžti. Pirmadieniui įsigyti tik 8, antradieniui – 4 bilietai. Pasak B. Cicėno, jei nebus daugiau lankytojų, darbo dienomis Centro veikla bus labai nuostolinga.

Lietuvos žiemos sporto centras kreipėsi į Lietuvos slidinėjimo centrų asociaciją, o šį – į  Lietuvos Respublikos Vyriausybę su prašymu dar palengvinti karantino sąlygas ir įsigytą lankytojo bilietą laikyti leidimu atvažiuoti į slidinėjimo centrą iš kitų savivaldybių. Taip pat svarstomos galimybės nuomoti sporto inventorių, nes šiuo metu nuoma slidinėjimo centruose yra uždrausta. Galbūt bus galima slides užsakyti internetu, telefonu. Šiuo klausimu dar nėra sprendimų.

Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: