Lietuvos žiemos sporto centras turi naują vadovą

Praeitais metais Ignalinos rajono savivaldybė perėmė Lietuvos žiemos sporto centro turtą ir ėmė siekti šio visam kraštui svarbaus objekto prikėlimo naujam gyvenimui.  Neabejotina, kad tokia puiki vieta, unikali gamta, žiemos sportui ypač tinkamas kraštovaizdis turi ir turės perspektyvų. Taip mano ir naujasis laikinasis Lietuvos žiemos sporto centro vadovas, ignalinietis, buvęs aktyvus biatlono sporto atstovas  Andrius Leškevičius, šios sudėtingos veiklos ėmęsis greičiau iš patriotinių jausmų ir didelio noro matyti Centrą kaip garsinantį Ignaliną ir reprezentuojantį  Lietuvą.

A. Leškevičius yra dirbęs Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje  sporto organizavimo specialistu. Nuo 2011 metų  jo veikla buvo susijusi su  vadovavimu įmonėms, vykdant pokyčių vadybą.  Na, o Lietuvos žiemos sporto centrui pokyčiai dabar ypač reikalingi. Kaip sako Andrius, juos turėtume pamatyti jau po kokio pusmečio, nes net ir darant mažus darbus, galima po truputį keistis. „Šis objektas turi patenkinti ir bendruomenės lūkesčius, ir profesionalių sportininkų reikalavimus. Vienas iš tikslų – su Lietuvos biatlono federacija grįžti į tarptautinių renginių žemėlapį bei įgyvendinti bendrus projektus kartu su Lietuvos slidinėjimo federacija. Bus siekiama įtraukti Ignalinos sporto įstaigas, ignaliniečius ir miesto svečius organizuojant atviras biatlono treniruotes.“.

Naujasis vadovas sako, kad šiuo metu stengiasi atsiriboti nuo emocijų ir tikrai negali svaidytis lengvais žodžiais sakydamas,  kad viskas, kas buvo, buvo blogai, nes nežinia, kaip jam pačiam  pavyks siekti tikslų. Juk niekas nepadėjo ant stalo milijono ir apskritai išteklių klausimas yra itin jautrus. „Labai norisi, kad būtų didesnis bendruomenės įsitraukimas, didesnis judėjimas ir susidomėjimas, kad sklistų geros žinios. Todėl dar vienas tikslas – kuo daugiau komunikuoti, viešinti veiklą, reklamuoti būsimus renginius… Per artimiausias pora savaičių patvirtinsime naują kainodarą. Svarbu, kad žmonės suprastų, už ką moka…“,– sako naujasis vadovas.

Sportininkų judėjimas Lietuvos žiemos sporto centre, kaip minėta, jau matomas. Prasideda Lietuvos biatlono federacijos B rinktinės stovykla, treniruojasi ir pavieniai profesionalūs sportininkai. Vienas didžiausių iššūkių – kuo greičiau sutvarkyti biatlono šaudyklą, pritaikant ją tarptautinio lygio varžyboms. Dabar čia vyksta tik vietinės reikšmės varžybos, Lietuvos čempionatai, bet ir jiems dabartinis stadionas nėra labai tinkamas. ,,Ambicingas tikslas – suspėti per šią vasarą, kad čia jau galėtų vykti Pabaltijo biatlono taurės varžybos. Dabar organizuojami parengiamieji darbai, kalbamasi su projektuotojais… Turint tinkamą šaudyklą bus galima pritraukti rimtesnių, įdomesnių sporto renginių, kurie kurtų pridėtinę vertę miestui ir kraštui…“, – sako A. Leškevičius.  Na, o pirmasis didesnis vasaros renginys – Ignalinos miesto jubiliejinė šventė, kuri iš tradicinių vietų keliasi į Lietuvos žiemos sporto centro erdves. „Kiek leis galimybės ir ištekliai, prisidėsime jai rengiantis…“,– žadėjo vadovas.

Parengė Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: