Vilniaus ligoninėje penktadienį mirė moteris, kuri į gydymo įstaigą buvo pristatyta, kai autobusas pervažiavo jos koją, pranešė policija.
Policijos departamento duomenimis, penktadienį apie 22 val. 7 min. Vilniaus ligoninėje mirė moteris (gim. 1948 m.).
Moteris į gydymo įstaigą buvo pristatyta po eismo įvykio gegužės 27 d. Vilniuje, Pilaitės prospekte, prie viešojo transporto stotelės, kur maršrutinis autobusas „Solaris Urbino“ moteriai pervažiavo dešinę koją.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Gytis Pankūnas (ELTA)