Likėnų reabilitacijos ligoninėje organizuojamos stalo žaidimų popietės

Susirinkus grupei pacientų, norinčių ir galinčių įdomiau ir aktyviau praleisti popietę, Likėnų reabilitacijos ligoninėje organizuojamos stalo žaidimų popietės, kurios vyksta tam tikslui pritaikytose laisvalaikio erdvės patalpose. Džiugu, kad pacientams padeda, palaiko ir šiuos užsiėmimus veda socialinė darbuotoja Sandra Čyžiutė ir medicinos psichologė Rasa Ivanovienė.

Laisvalaikio erdvėje galima rasti tokių stalo žaidimų, kaip „Lietuva“. Šis žaidimas yra pažintinis, užduodami klausimai viktorinos principu. Pacientai išsamiau susipažįsta su Lietuvos gamta, kultūra, istorija, geografija, sportu ir kitomis temomis, kurios yra aktualios kiekvienam Lietuvos piliečiui.  Galima rinktis ir humoristinį žaidimą, kuris tikrai atpalaiduoja ir daugeliui pakelia nuotaiką „Aš esu …“, jo metu galima tapti įžymybe ar žinomu personažu. Atstovauti įvairias profesijas ir tautybes, tapti tuo, kuo nesi buvęs.  Tokius stalo žaidimus kaip „Monopolis“ ar „Uno“ paciento reabilitacijos metu galima pasiimti ir į palatas.

Stalo žaidimų popietėse susirenka pacientų grupės, pacientai noriai dalyvauja, rodo iniciatyvą, žaidžia,  aplanko puiki ir pakili žaidimų nuotaika. Prie teigiamos nuotaikos prisideda ir tai, kad kiekvienas dalyvis gauna puikų prizą – natūralaus mineralinio vandens „Likėnai“, kuris yra prisotintas įvairiausias mineralais, tai viena iš sveikatinimo priemonių greta pacientų gydymo ir reabilitacijos procedūrų.

Filialo Likėnų reabilitacijos ligoninės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: