„Vardan Lietuvos“ nuotr.

Linas Kukuraitis galimybės grįžti į Panevėžį dar nesvarstė

Praėjusią savaitę Panevėžyje lankantis Seimo Demokratų sąjungos frakcijos „Vardan Lietuvos“ nariams partijos lyderis ekspremjeras Saulius Skvernelis spaudos konferencijoje kaip vieną iš galimų kandidatų į Panevėžio miesto merus įvardijo savo buvusios Vyriausybės socialinės apsaugos ir darbo ministrą Liną Kukuraitį.

1978 metais Panevėžyje gimęs L.Kukuraitis su tėvais į sostinę persikraustė kai jam buvo septyneri. Dabar jis su šeima gyvena ir gyvenamąją vietą yra deklaravęs Vilniaus rajone, todėl panorus kandidatuoti į Panevėžio miesto merus tektų jam grįžti į savo vaikystės miestą.

„Prisimenu kai buvusioje 7-ojoje vidurinėje mokykloje (dabar Juozo Miltinio gimnazija) lankiau priešmokyklinę klasę, tuomet klasėje buvo dar vienas Kukuraitis, bet ne giminė“,- sakė L.Kukuraitis paklaustas ar ką nors bendro turi su buvusia ilgamete Panevėžio miesto tarybos nare, buvusia miesto vicemere ir buvusia dviejų laikraščių redaktore, žurnaliste Zita Kukuraitiene.

Eksministras ir Seimo narys akcentavo, kad dabar vyksta galutinis Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyrių formavimo procesas, todėl kandidatavimo bei sąrašų sudarymo klausimai dar nesvarstomi.

„Girdžiu kvietimą iš politinės komandos, bet asmeniškai apsispręsti galėsiu tik rudenį. Kol kas to dar net nesvarsčiau. Nežinau kokie bus asmeniniai interesai, šeimos poreikiai. Dabar gi Panevėžio mieste susibūrė labai pajėgi demokratų komanda, kurioje gal ir nedaug labiau žinomų, bet yra daug labai stiprių žmonių, kurie patys gali labai sėkmingai dalyvauti rinkimuose“,- sakė L.Kukuraitis lyg ir duodamas suprasti, jog pats pernelyg ir netrokšta tapti Panevėžio miesto meru.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: