„Linos artelė“ apie vaikų teises

Birželio 1- oji – vaikų gynimo diena.  Tarptautinė. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.

Sunku būtų paneigti tos pagrindinės sąlygos svarbą, nes iki humaniškos, teisinės ir dvasiškai sveikos visuomenės „ant Lietuvos“ dar yra kur tobulėti. Na, su vaikų teisių apsaugos reikalais turbūt baigiam perspjauti  norvegus su jų „Barnevernet“, bet štai su ta dvasiškai sveika visuomene dar turim kalnus darbų. Vienas jų – nustoti politikieriams darytis ‚piarą“ iš nelaimių. Kaip, pavyzdžiui, kokiam aukšto rango valdininkui aplankyti vaikiuko kapą (tai tikrai humaniška ir dvasinga), o po to visai Lietuvėlei transliuoti žinutę apie savo misiją su visa fotografija… Štai čia jau iki dvasingumo toloka.

„Linos artelės“ komanda visų dvasinių visuomenės sveikatos problemų išspręsti nesiima. Tačiau mano, kad vienas iš pasirūpinimo vaikais kriterijų – visada švarūs ir tvarkingi vaikučių rūbai. Todėl vaikiškų rūbų valymui čia taikomos mažesnės kainos. O kai dar pritaikoma 30 proc. nuolaida, jos iš viso „susitraukia“. „Linos artelės“ adresas: Klaipėdos g. Nr. 143A. Darbo laikas: kasdien nuo 10 val. iki 20 val.

 

PR


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: