LIONS klubo labdara – ir sergantiems, ir nenorintiems sirgti

Šiandien, balandžio 20 d., Panevėžio LIONS klubas perdavė Panevėžio rajono savivaldybei iš Švedijos išvakarėse atgabentą neįgaliųjų kompensacinės technikos ir sporto inventoriaus labdaros siuntą. Joje – 43 vienetai neįgaliųjų vėžimėlių ir vaikštynių, taip pat – ledo ritulio lazdos, kamuoliai, pačiūžos, kt.

„Šią labdarą surinko Švedijos LIONS klubas ir mes nutarėme ją skirti Panevėžio rajonui. Mūsų šūkis yra „Padėti žmonėms“ – tai iš visos širdies ir darome. Tikimės, kad perduoti daiktai pasitarnaus rajono žmonių gerovei, bus naudingi savarankiškai judėti negalintiems žmonėms ir sportuoti norinčiam jaunimui“,– sakė Panevėžio LIONS klubo atstovas Jonas Aužbikavičius.

Priimti labdaros į Panevėžio miesto pakraštyje, Beržų gatvėje, esančius angarus atvyko Panevėžio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Sakalauskienė ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Aldona Paškevičienė.

„Tai, ką galime padaryti mes, negalite Jūs, o ką darote Jūs, negalime mes. Tik abipusis bendradarbiavimas žmonių labui duoda gerus vaisius“,– įteikdama geradariams Savivaldybės suvenyrinę dovaną sakė R. Sakalauskienė.

Gautos labdaros svarbą įvertino ir A. Paškevičienė. Pasak vedėjos, neįgaliųjų kompensacinė technika gaunama pirmą kartą, po kelis vežimėlius bus perduota seniūnijoms, kad prireikus pavežti neįgalų ar sergantį žmogų, nekiltų transportavimo problemų, su kuriomis socialiniai darbuotojai susiduria dabar.

Panevėžio rajono gyventojai kompensacinę techniką gauna iš Techninės pagalbos neįgaliesiems centro Panevėžio skyriaus. Tačiau kartais reikia palaukti eilėje. Šiuo metu joje laukia penki žmonės.

Labdaros pristatymo renginyje dalyvavo Panevėžio LIONS klubo nariai J. Aužbikavičius, Robertas Kumža, Jonas Slyvauskas, Rimantas Serva.

Savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: