Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Liūdynės gyventojai savo gyvenvietėje seniūną norėtų matyti dažniau

Panevėžio rajono Velžio seniūnijos Liūdynės gyventojai tikina, kad dabartinis Velžio seniūnijos seniūnas Andrius Viržaitis gyvenvietėje yra labai retas svečias ir jis nesivargina atvykti net į seniūnijos organizuojamus susirinkimus. Todėl ne vienas liūdinietis prisipažįsta, kad seniūno net nepažįsta. Jo nebuvo ir praėjusią savaitę organizuotame liūdyniečių susitikime, kuriame buvo diskutuojama dėl gyvenvietės medicinos punkto likimo.

Prieš gerą dešimtmetį, kai buvo sprendžiamas Panevėžio miesto buitinių atliekų sąvartyno bei „Semos“ atliekų duobių likimas į Liūdynę važiavo visokio plauko politikai, valdžios atstovai. Pastarųjų problemų nebelikus visai netoli Panevėžio, o dar arčiau Velžio esančiai Liūdynei tokio dėmesio nebeliko, tačiau žmonės turi rūpesčių ir teigia, jog seniūnija žmonėms nerodo beveik jokio dėmesio. Jie aiškina, kad dabartinis seniūnas Liūdynėje – kaip jaunas mėnulis.

„Naująjį seniūną nebeprisimenu kada Liūdynėje mačiau. Buvęs seniūnas Alfonsas Bakšys dalyvaudavo visuose susirinkimuose, pasikalbėdavo su žmonėmis, nes pastariesiems kartais užtenka paprasto patarimo. Paskutiniame susitikime, kurį organizavo seniūnija ir kuriame buvo sprendžiama dėl medicinos punkto panaikinimo, seniūnas turėjo būti, tačiau jo nebuvo. Gal turėjo rimtesnių reikalų“,- aiškino Liūdynės bendruomenės pirmininkė Laima Ivanovienė ir pridūrė, jog ji seniūnui A.Viržaičiui galinti bet kada pasiskambinti, tačiau gyventojai nelabai mėgsta tokį bendravimą.

L.Ivanovienė sutiko, kad liūdyniečiai turi begales nusiskundimų dėl labai prastos dviračių tako būklės, kur ne vienas dviratininkas ten jau yra griuvęs, tačiau nei seniūnija, nei savivaldybė neva nieko negali padėti, nes dviračių takas yra Panevėžio regiono kelių įmonės žinioje.

Pats Velžio seniūnijos seniūnas A.Viržaitis tikino Liūdynės neignoruojantis, tačiau negalintis ir persiplėšti.

„Nuolat dalyvauju susirinkimuose ir tik gal paskutiniajame nebuvau, nes ten ir nebuvo mano klausimų. Susitikimą organizavo savivaldybės gydytoja, o mes tik padėjome. Liūdynė gauna pakankamai dėmesio, parką sutvarkėme“,- sakė A.Viržaitis ir pridūrė, jog jau sutarė su bendruomenės pirmininke Laimute rugsėjo pabaigoje organizuoti atskirą susitikimą ir pakalbėti savivaldos klausimais.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: